105 Прикладна фізика та наноматеріали – магістратура
105 МПрикладна фізика та наноматеріали
Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікаційМАГІСТРАТУРА
Мета освітньої програми 105 “Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій”. Забезпечити підготовку фахівців, здатних вирішувати складні задачі в галузі прикладної фізики та наноматеріалів, здатних формулювати, узагальнювати та розв’язувати практичні задачі у своїй професійній діяльності з використанням фундаментальних та спеціальних методів фізики, розробляти моделі, алгоритми, технології, створювати та експлуатувати відповідне програмне забезпечення і технологічне обладнання.
Освітня програма поточного року доступна на сайті відділу забезпечення якості освіти НТУ “ХПІ”
Освітня програма 2023 року доступна на сайті відділу забезпечення якості освіти НТУ “ХПІ
ХАРАКТЕРИСТИКА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ
Основний фокус освітньої програми «Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій» полягає у здобутті сучасних знань щодо фізичних явищ і процесів та їхнього застосування в створенні нових, нанострукторованих матеріалів, керуванні та вивченні їх властивостей, розробці та використання новітніх технологій радіоелектроніки та радіофізики.
Особливість програми. Здобувачі вивчають основи фізики твердого тіла, радіофізики та їхнього практичного застосування в технологіях створення нових матеріалів та технологіях радіоелектроніки, що поглибено розглянуто в межах 2х освітніх траєкторій, які пропонуються студентам на вибір. Передбачено наступні вибіркові блоки:
1. Інженерія радіоелектронних систем
2. Прикладна фізика та наноматеріали для електроніки, енергетики і медицини
ОП має орієнтацію на індивідуалізацію навчання, яка виражена в наявності додаткових вибіркових дисциплін з додаткового до освітніх траєкторій переліку професійної підготовки, які забезпечують поглибленні знання у відповідних напрямках та/або кросстраєкторні компетентності. Серед важливих особливостей програми є залучення науково-дослідних інститутів: Харківський фізико технічний інститут НАН України, Інститут іоносфери НАН та МОН України та ін.