Кафедра

Комп'ютерних та радіоелектронних систем контролю та діагностики

Кафедра була створена у 1995 р. і навчає студентів очного та заочного відділення  за спеціальністю Метрологія і інформаційно-вимірювальна техніка. Перший набір студентів на кафедру був проведений 01 вересня 1995 року на спеціальність «Прилади та системи неруйнівного контролю для технічної та медичної діагностики», куратором якої став перший зав. каф., проф. Себко В.П.

Аспіранти та магістри під керівництвом провідних викладачів нашої кафедри постійно беруть участь у міжнародних науково-технічних і науково-практичних конференціях  «Приладобудування: стан і перспективи» – Київ, «Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю та технічної діагностики машинобудування і нафтогазопромислового обладнання»- Івано-Франківськ, «Інформаційні технології: наука, техніка, технологія освіта, здоров’я »- Харків), виставках («Електрообладнання, електрозбереження, енергетика» – Харків, «Контрольно-вимірювальні прилади», «Електроніка, інформатика, зв’язок», «Енергетика, електротехніка, енергозбереження» – Харків, «Наука Харківщини-2008», «Машинобудування Харківщини. Металургія- 2008»), симпозіумах, семінарах, публікують результати своїх науково-дослідних робіт в провідних спеціалізованих журналах України та ін. країн.

Науково-дослідна робота на кафедрі постійно розвивається, розширюються контакти наукової та педагогічної діяльності, удосконалюється і модернізується навчальний процес, підвищується кваліфікація викладацького складу кафедри в області методів і засобів неруйнівного контролю, що дозволяє гідно передати накопичений величезний досвід майбутнім поколінням молодих фахівців.

ХОМЯК Юрій Валентинович

Завідувач кафедри

доцент, кандидат технічних наук

Випускаюча спецiaльність та спеціалізація

Напрямки наукової діяльності

Адреса

м. Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ»,

Електротехнічний корпус (ЕК), 2-й поверх, ауд. 213

Контакти

Телефон: (057) 707-63-80,

(057) 707-69-34

krskd.kpi@gmail.com