Робота зі школярами

15 червня 2022 року

Доцент кафедри інженерної електрофізики Надія Вікторівна Веселова прийняла участь у марафону днів відкритих дверей кафедр Навчально-наукового інституту ЕЕЕ НТУ “ХПІ”, який проходив 15 червня 2022 року на телеграм-каналі інституту. Вона детально розповіла про історію та педагогічний склад кафедри, знання та компетенції які отримують наші  студенти, профільні навчальні дисципліни, навчальні міжнародні програми по обміну студенами, можливості працевлаштування  як в Україні так і за кордоном та відповіла на поставлені питання.

 

2 лютого 2022 року

Наукова робота МАН  учня 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  36 Товстокорого Федора  зайняла 3 місце серед робіт Наукового відділення технічних наук секції «Електроніка та приладобудування». Робота була виконана під керівництвом Резинкіна О.Л. на тему “Генератор потужніх електромагнітних імпульсів з надкоротким часом зростання на фронті”.

 

27 січня 2022 року
Профорієнтація серед школярів КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС “ГІМНАЗІЯ-ШКОЛА І СТУПЕНЯ”  № 24

27 січня 2022 року відбулась online-зустріч інженера кафедри інженерної електрофізики, к.т.н. Лютенко Л.А.  з учнями 11 класу загальноосвітньої гімназії-школи №24. Школярам була надана інформація щодо вступу на бюджет та контракт в НТУ “ХПІ”,  показано презентацію  напрямку “Відновлювані джерела енергії та техніка і електрофізика високих напруг” спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», надані електронні посилання на сайти приймальної комісії ХПІ та ІЕЕЕ.

 

8 грудня 2021 року

Профорієнтація серед студентів Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу НТУ «ХПІ»

8 грудня 2021 року  інженер кафедри інженерної електрофізики Ілющенко Є.Є. відвідала  комп’ютерно-технологічний  коледж НТУ «ХПІ».  Майбутні випускники були ознайомлені з інформацією про переваги вступу до НТУ «ХПІ», про спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та її напрямок “Відновлювані джерела енергії та техніка і електрофізика високих напруг”. Були роздані рекламні буклети кафедри інженерної електрофізики.

 

17 листопада 2021 року

Профорієнтація серед школярів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38

17 листопада 2021 р. кафедру інженерної електрофізики та високовольтну залу НТУ “ХПІ” відвідали учні 7 – 11 класів загальноосвітньої школи № 38. Завідувач кафедри Резинкін О.Л. провів захоплюючу екскурсію з демонстрацією роботи генератора імпульсних напруг та імітацією блискавки.  Марценюк В.Є. розповіла учням про спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».  Були роздани реколамні буклети та надані відповіді на питання школярів.

    

 

20 жовтня 2021 року
Профорієнтація серед школярів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

20 жовтня 2021 р. загальноосвітню школу №36 відвідав професор кафедри інженерної електрофізики Михайлов В.М. Він поспілкувався з директором та класним керівником 11 класу, передав ім реколамні буклети та  запросив випускників і учнів старших класів відвідати кафедру.

 

12 жовтня 2021 року
Профорієнтація серед школярів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32

12 жовтня 2021 року відбулась зустріч інженера кафедри інженерної електрофізики, к.т.н. Лютенко Л.А.  з учнями 10 та 11 класу загальноосвітньої школи № 32. Школяри  були ознайомлені з інформацією про переваги вступу до НТУ «ХПІ» та детально про конкурсну пропозицію «Електроенергетика» в межах  спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»  напрямку “Відновлювані джерела енергії та техніка і електрофізика високих напруг”. Учні отримали рекламні буклети та запрошення на екскурсію до кафедри інженерної електрофізики.

 

18 вересня 2021 року

Ніч науки в НТУ “ХПІ”

18 вересня 2021 року кафедра інженерної електрофізики брала активну участь у щорічному заході НТУ «ХПІ», який називається Ніч науки. Завідувач кафедри Резинкін О.Л. був одним з лекторів у шоу-програмі “Де народжуються блискавки?” яка проходила у найбільшій в країні високовольтній залі.