ТК 22 ЕМС України

У 1992 р спільним наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації, Міністерства освіти України, Міністерства машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України, Міністерства оборони України від 08.09.1992 за №№ 79/124/127/254 на базі НДПКІ «Молнія» був створений технічний комітет України по стандартизації «Електромагнітна сумісність і стійкість радіоелектронних, електронних та електротехнічних засобів» – ТК 22 ЕМС України.

ТК 22 ЕМС України об’єднує 20 організацій України, найбільш компетентних і зацікавлених у розвитку ЕМС. Колективними членами ТК 22 ЕМС України є: Інститут електродинаміки НАН України, ДП «Укрметртестстандарт», ДП «Укрчастотнагляд», представництво «Rohde&Swartz» в Україні (м.Київ), ХНУ ім. Н.В. Каразіна, ДП «ІЦ «Омега», інші підприємства та організації. Основна діяльність ТК 22 ЕМС України спрямована на забезпечення високих темпів гармонізації нормативної бази України в галузі ЕМС з відповідною нормативною базою Європейського Союзу, в результаті чого, електромагнітна сумісність обрана одним з чотирьох напрямків стандартизації, які є обов’язковою умовою асоціації України в ЄС.

ГоловаКравченко Володимир Іванович
Заступник голови – Пілінський Володимир Володимирович
Відповідальний секретарКнязєв Володимир Володимирович

Наказ про затвердження Положення ТК 22 ЕМС України №373 від 26 жовтня 2011 р та Положення про технічний комітет стандартизації «Електромагнітна сумісність і стійкість радіоелектронних, електронних та електротехнічних засобів»

Comments are closed.