Структура

4 основних відділи здійснюють виконання Держбюджетних замовлень та господарських договорів.

Відділ спеціальних досліджень (НДВ-1) здійснює фундаментальні та прикладні розробки щодо імпульсних систем з граничними параметрами спеціального призначення, як то захист інформації, антитерористична діяльність, електрофізичні технології з метою збереження навколишнього середовища.

Відділ електромагнітної сумісності та безпеки (НДВ-2) здійснює проведення сертифікаційних, державних та інших видів випробувань в галузі забезпечення вимог електромагнітної сумісності.

Відділ високовольтної імпульсної техніки, заземлення та блискавкозахисту (НДВ-3)  здійснює розробку та створення унікальних високовольтних пристроїв граничних параметрів для наукових та технологічних цілей; електромагнітну діагностику заземлюючих пристроїв енергетичних систем.

Відділ електромагнітних випробувань (НДВ-4) здійснює теоретичні дослідження та експериментальні випробування електронних та електротехнічних засобів на відповідність до вимог електромагнітної стійкості.

Експериментальна база (дослідно-випробувальний полігон) Об’єкт, що становить національне надбання. До її складу входять генератори штучних блискавок, статичної електрики; імітатори потужних електромагнітних завад природного та штучного походження.

Вчена рада інституту

 

Comments are closed.