Стратегія інтернаціоналізації кафедри менеджменту базується на підтримці та розвитку міжнародного академічного середовища на основі пропозиції якісних освітніх програм і досліджень, просування європейських цінностей і поваги до культурного різноманіття.

Стратегія інтернаціоналізації кафедри менеджменту передбачає реалізацію таких стратегічних цілей:

  1. посилення міжнародної активності в галузі наукових досліджень, зокрема за рахунок участі в спільних науково-дослідних проектах, підготовки спільних публікацій
  2. розширення міжнародного співробітництва у сфері програм академічної мобільності
  3. посилення міжнародної активності у сфері освіти, зокрема за рахунок участі студентів та викладачів у освітніх проектах та програмах, включення у дисципліни компонентів, які передбачають інтернаціоналізацію, використання інструментів інтернаціоналізації вдома (за рахунок залучення іноземних фахівців до проведення гостьових лекцій, поширення здобутого досвіду на конференція, круглих столах, зустрічах, семінарах)
  4. розвиток англомовних програм навчання на всіх рівнях
  5. консультаційна підтримка викладачів і студентів у процесі пошуку можливостей інтернаціоналізації за межами університету

Освітній та науковий процеси на освітніх програмах кафедри пов’язані з прийнятою стратегією інтернаціоналізації діяльності НТУ «ХПІ». Положенням про академічну мобільність студентів, аспірантів, докторантів, науково-педагогічних працівників університету передбачено багато її видів та можливості для реалізації потенціалу здобувачів та науково-педагогічного персоналу.

Інформування щодо можливостей міжнародного стажування, навчання здійснюється на сайтах кафедри, Відділу міжнародних зв’язків та Європейського освітньо-науково-технологічного центру НТУ «ХПІ». НТУ «ХПІ» має велику кількість міжнародних партнерів серед закордонних закладів вищої освіти та компаній.

 

Діючі проєкти програми Еразмус+ КА1 кафедри менеджменту: Університет Щецина, Польща, Університет Марібору, Словенія, Литовська морська академія, Литовська Республіка, Університет Яна Кохановського в Кєльцях, Польща, Економіко-гуманітарний університет у Варшаві, Польща, Стамбульський технічний університет, Туреччина, Римський університет Ла Сапієнца, Італія, Університет Санніо у Беневенто, Італія, Університет економіки в Братиславі.
Проєкти програми Еразмус+ КА2 (великі проєкти консорціумів університетів): проєкт Польського національного агентства з академічного обміну NAWA: ECIU4Ukraine «Солідарні з Україною»; проєкт «Розбудова потенціалу для України: стале забезпечення українського викладання та дослідження» в рамках Програми ДААД «Україна цифрова: забезпечення академічного успіху в умовах кризи».

 

Більш детальну інформацію про поточні міжнародні зв’язки кафедри менеджменту та координаторів проєктів наведено у таблиці:

Вид проєкту та предметна галузь Університет-партнер Координатор від кафедри
1 DAAD programme „Ukraine digital“ (2024)
Projekt-ID 57722371
Технічний університет Дрездена, Німеччина проф. Шматько Н.М.
2 Еразмус + КА1; Менеджмент та адміністрування Стамбульський технічний університет, Туреччина проф. Шматько Н.М.
3 Erasmus+ KA1 project 2024-2027 Університет Марібору, Словенія проф. Брінь П.В.
4 Erasmus+ KA1 project 2024-2027 Університет Яна Кохановського в Кєльцах, Польща проф. Брінь П.В.
5 Erasmus+ KA1 project 2024-2027 Римський університет Ла Сапієнца, Італія проф. Брінь П.В.
6 Erasmus+ KA1 project 2024-2027 Економіко-гуманітарний університет у Варшаві, Польща проф. Данько Т.В.
7 Erasmus+ KA1 project 2024-2027 Щецинський університет, Польща проф. Данько Т.В.
8 DAAD program: “Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis (2022)”. Project title”CaBifU” Рейн-Ваальський університет прикладних наук, Німеччина доц. Ширяєва Н.В.
9 Еразмус + КА1; Бізнес та адміністрування Університет Санніо у Беневенто, Італія доц. Ширяєва Н.В.
10 Проєкт Польського національного агентства з академічного обміну NAWA
Проєкт ECIU4Ukraine «Солідарні з Україною»
Лодзька політехніка, Польща зав.каф. доц. Прохоренко О.В.
11 DAAD programme „Ukraine digital“  “TUD and Ukraine: Bridges that connect” (2022-2024) 57722371 “Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis ” (2024) Follow-up application to project 57678097 TUD and Ukraine: Bridges that connect Міжнародний інститут Циттау, Технічний університет Дрездена, Німеччина проф. Маковоз О.С.

 

 

 

Більше про діючі освітні та науково-дослідницькі проєкти НТУ ХПІ у презентації та у зведеній таблиці.