Конкурс 2018/2019 у.г.

Підсумкова науково-практична конференція
Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт з природничих,
технічних і гуманітарних наук 2018/2019 н.р.
зі спеціальності «Енергетичне машинобудування»

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1010 від 18.09.2018 р. Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут ” призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Енергетичне машинобудування”.

 

Учасники конкурсу

До галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Енергетичне машинобудування” надійшло 88 студентських наукових робіт з 19 вищих навчальних закладів України

Завантажити перелік вищих навчальних закладів – учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Енергетичне машинобудування” у 2018/2019 н.р.

 

Результати рецензування наукових робіт

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу Галузева комісія розглянула подані наукові роботи та здійснила їх рецензування. За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список наукових робіт.

 Рейтинговий список наукових робіт.

На засіданні галузевої конкурсної комісії на підставі отриманих рецензій прийнято рішення щодо визначення кращих наукових робіт. Авторам відповідних робіт надіслано запрошення (у тому числі на електронну пошту автора) для участі у підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи

Завантажити список запрошених для участі в науково-практичній конференції та їх наукові роботи

 Підсумкова науково-практична конференція

Науково-практичну конференцію з Конкурсу буде проведено в НТУ «ХПІ» 17–19 квітня 2019 р. За результатами конференції відповідно до “Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей будуть визначені переможці.

Програма роботи підсумкової студентської науково-практичної конференції:

  • Заїзд і реєстрація учасників – 17 квітня 2019 р. з 900 до 1700 в аудиторії № 7 кафедри двигунів внутрішнього згоряння Лабораторного корпусу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (адреса: вул. Кирпичова, 2; проїзд: від залізничного вокзалу та автовокзалів – на метро до станції «Пушкінська»). Усім учасникам конференції надається місце в гуртожитку (бажаючим оселитися у гуртожитку НТУ «ХПІ» слід до 10.04.2019 р. зв’язатися з секретарем галузевої комісії Осетровим Олександром Олександровичем за тел. 099-795-62-28, 057-707-68-50).
  • Пленарне засідання, робота секцій – 18 квітня 2019 р. о 900. Автору роботи пропонується зробити наукову доповідь тривалістю до 10 хв. Рекомендується використання презентації, підготовленої в системі PowerPoint
  • Підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу та нагородження переможців – 19 квітня 2019 р.

Результаты конкурса и научно-практической конференции>>>>>