Міжнародні можливості для студентів кафедри!

Студент 5 курсу, магістр Сітченко Валерій, з першого курсу є учасником освітньої програми “Німецькомовний інженер”, що реалізується у НТУ “ХПІ” німецьким освітнім центром. На другому курсі Валерій взяв участь у курсах німецької мови, які проводились у Магдебурзькому університеті ім. Отто-фон-Геріке, Німеччина, на третьому курсі він пройшов виробничу практику на базі цього університету. А наприкінці 4 курсу студент Сітченко взяв участь у відбірковій конференції, в якій продемонстрував впевнені знання в галузі німецької мови та своєї спеціальності та отримав можливість продовжити навчання у німецькому університеті!

Сьогодні у житті Валерія незвичайний день: він одержав оригінал запрошення з Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке, в якому зазначено, що він запрошується на продовження навчання в магістратурі німецького університету з отриманням стипендії! Кафедра рада і пишається своїм студентом, який протягом тривалого часу цілеспрямовано йшов до своєї мети, вивчав німецьку мову та ретельно опановував знання, які давала йому кафедра!

Ми бажаємо Валерію успіхів при навчанні в Німеччині та запрошуємо всіх наших студентів взяти участь у міжнародних програмах кафедри та університету!