Подання документів для вступу на денну форму навчання

Правила прийому до НТУ «ХПІ», інформація про вступ на 1-й та 5-й курс знаходиться на сайті центральної приймальної комісії університету: http://vstup.kpi.kharkov.ua/admission/admission_rules/

Спеціальності:

Кафедра готує фахівців з таких спеціальностей:

Довузівська підготовка — школа програмування

школа програмування

З 1-го жовтня кожен рік розпочинає роботу школа програмування, у якій проходять підготовку абітурієнти інженерно-фізичного факультету з наступних предметів:

  • Основи програмування;
  • Математика;
  • Фізика;
  • Українська мова.

Абітурієнти, що закінчили цю школу, мають пільги при вступі до вузу згідно правил вступу.

Читати далі

Навчаючись у нас Ви отримаєте:

Диплом з комп'ютерної механіки або інформаційних технологій проектуванняСучасну інженерно-орієнтовану технічну освіту високого рівня. Освіта, отримана у нас, дозволить впевнено почувати себе в сучасному світі і самому вибирати свій подальший професійний шлях, будь то виробництво, наука чи бізнес. Будеш «на ти» з матема
тикою, комп’ютерами та сучасною технікою (використовуваної в космосі, авіації, транспорті, енергетиці) і зможеш застосувати свої знання на практиці.

Кафедра активно співпрацює з багатьма навчальними закладами світу. Кращі студенти та аспіранти нашої кафедри традиційно отримують стипендії Німецького Фонду Академічних Обмінів (DAAD) та беруть участь у регулярних ознайомлювальних поїздках по університетах Німеччини. Наші випускники з успіхом працюють як вчені, інженери, програмісти і підприємці в багатьох країнах світу – Болгарії, Угорщини, Німеччини, Ізраїлі, Канаді, Китаї, Польщі, США.