Спеціальності:

Кафедра математичного моделювання та інтелектуальних обчислень в інженерії готує фахівців з таких спеціальностей:

122 Комп’ютерні науки

– конкурсна пропозиція:

«Комп’ютерні науки. Моделювання, проектування та комп’ютерна графіка»

освітня траєкторія:

«Моделювання процесів, обробка та аналіз даних»

113 Прикладна математика

— конкурсна пропозиція:

«Комп’ютерне та математичне моделювання»

 

 

 

Подання документів для вступу на денну форму навчання

Правила прийому до НТУ «ХПІ», інформація про вступ на 1-й та 5-й курс знаходиться на сайті центральної приймальної комісії університету: http://vstup.kpi.kharkov.ua/admission/admission_rules/

Інструкція щодо роботи з електронним кабінетом вступника

Із текстовою інструкцією можна ознайомитись за посиланням –>

Реєстрація кабінетів розпочнеться 1 липня на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua

В інструкції звертають увагу, що під час введення даних вступникам потрібно вказувати ту адресу електронної пошти, до якої вони мають постійний доступ та яка не заборонена на території України. Також абітурієнтів просять запам’ятовувати вказаний пароль.

Загалом для реєстрації електронного кабінету потрібно зазначити таку інформацію:

  • адреса електронної пошти (вона буде логіном для входу в кабінет);
  • пароль та підтвердження паролю (кількість символів не обмежена);
  • дані сертифікату ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік видачі (пропонується автоматично);
  • дані документа про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

Після здійснення усіх цих кроків, на вказану користувачем електронну адресу має прийти лист активації. Перейшовши за вказаним у листі посиланням, вступник підтвердить створення електронного кабінету.

Як і торік, абітурієнти мають самостійно розрахувати середній бал атестата/свідоцтва про повну загальну середню освіту.  Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених у додатку до документа оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис “звільнений(а)”, у загальну кількість не враховуються. Для точного розрахунку середнього бала документа вступникам рекомендують скористатися спеціальним калькулятором на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/

В інструкціях, зокрема, міститься докладний опис вимог до формату та розміру фото і документів, які вступник має додатково завантажити в електронний кабінет.

Серед іншого, вступникам пояснюють, як правильно робити відбір конкурсних пропозицій, що потрібно вказувати під час подачі заяви до вишу, де можна переглянути вже подані заяви тощо.

Важливо, що будь-яку інформацію в кабінеті, наприклад, особисті дані чи отримані тестові бали ЗНО, можна змінити до подання першої заяви. Далі змінити інформацію буде неможливо.

Навчаючись у нас Ви отримаєте:

Сучасну інженерно-орієнтовану технічну освіту високого рівня. Освіта, отримана у нас, дозволить впевнено почувати себе в сучасному світі і самому вибирати свій подальший професійний шлях, будь то виробництво, наука чи бізнес. Будеш «на ти» з матема
тикою, комп’ютерами та сучасною технікою (використовуваної в космосі, авіації, транспорті, енергетиці) і зможеш застосувати свої знання на практиці.

Кафедра активно співпрацює з багатьма навчальними закладами світу. Кращі студенти та аспіранти нашої кафедри традиційно отримують стипендії Німецького Фонду Академічних Обмінів (DAAD) та беруть участь у регулярних ознайомлювальних поїздках по університетах Німеччини. Наші випускники з успіхом працюють як вчені, інженери,        програмісти і підприємці в багатьох країнах світу – Болгарії, Угорщини, Німеччини, Ізраїлі, Канаді, Китаї, Польщі, США.

Як нас знайти / Контакти

Кафедра ММI:
м. Харків, вул. Кирпичова, 2,
Фізичний корпус, 1-й поверх
(057) 707-68-79 (кафедра)
(066) 692-42-33

 
Прийом документів:
м. Харків, вул. Кирпичова, 2,
Учбовий корпус №2 (У2), 3-й поверх, аудиторія 310, приймальна комісія  навчально-наукового інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики НТУ «ХПІ»
(057) 707-63-79 (приймальна комісія)

Умови вступу, актуальні питання, живе спілкування та інформація для вступників!