Наші найкращі!!!![🏆](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🏆](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Студент кафедри технології жирів та продуктів бродіння ШКРЕДОВ Іван став ПЕРЕМОЖЦЕМ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології».
У ІІ турі Конкурсу приймало участь 60 робіт із 27 провідних закладів вищої освіти.
Вітаємо Івана Шкредова та його наукового керівника – д.т.н., проф. Гладкого Федора Федоровича, з успішним виступом і отриманням диплому переможця ІІІ ступеню!
Бажаємо рухатись лише вперед та підкорювати нові вершини!
Ми ПИШАЄМОСЯ
нашими студентами і бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні та майбутній професійній діяльності!
.
![🤗](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🏆](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
⠀
ВИ НАША ГОРДІСТЬ І НАДІЯ!!!