Дуальна освіта

Дуальна освіта є поєднанням теоретичної підготовки (заклади вищої освіти) та практичної підготовки (безпосередньо на підприємствах). Тобто практичні заняття відбуваються на підприємствах. Мета дуальної освіти – одержання навичок, вмінь та знань, характерних для досвідченого спеціаліста вже на стадії навчання у вузі.

Особливо важливо впровадження дуальної освіти для технічних спеціальностей внаслідок необхідності адаптації до майбутніх робочих завдань, знайомство студентів з особливостями роботи по спеціальності та усвідомлений вибір майбутнього місця праці.

Кафедра технології жирів та продуктів бродіння володіє розгалуженою базою практик. Зацікавленість у молодих спеціалістах в харчовій промисловості України та світу сьогодні висока. Тому ми вважаємо, що запровадження дуальної освіти позитивно вплине на рівень навчання наших студентів та гарантовано забезпечить їх робочими місцями.

 

Студенти кафедри продовжують практикуватися у дуальному навчанні

0 comments

Дуальне навчання в Академії пивоваріння AB InBev Efes

Студентка 4 курсу кафедри технології жирів та продуктів бродіння Діана Калініченко з відзнакою завершила курс навчання в Академії пивоваріння AB InBev Efes Її враження від проходження курсу:   Це був інтенсивний курс строком на один місяць, який подарував мені фундаментальні знання в області технологій пивоваріння, вміння працювати у команді, а також можливість познайомитися з новими

0 comments

Дуальне навчання наших студентів

03.03 та 18.03.21 р. для студентів  гр. ХТ- 518б та ХТ-М520б у супроводі викладачів кафедри проф. Півень О.М., доц. Березки Т.О., доц. Арутюнян Т.В. на підприємстві  ТОВ «ФАКТ 2019» (сім’я пивоварень AltBier)  майстер пивоваріння – головний технолог Волинська Тетяна Валеріївна провела практичні заняття.    Студенти ознайомились з обладнанням цехів, технологічним процесом, документацією на сировину. Головной

0 comments

Дуальне навчання

Студенти кафедри продовжують практикуватися у дуальному навчанні.

0 comments

Відкрита лекція “Основи миловаріння” від професора Чумак О.П.

0 comments