Делегація KIST в НТУ “ХПІ”

8 жовтня 2015 року НТУ «ХПІ» відвідали делегати Корейського інституту науки та технологій (Korea Institute of Science and Technology, КІSТ). Зустріч студентів НТУ «ХПІ» з делегацією відбулася о 10:30 в аудиторії 12 Ректорського корпусу.

Корейську делегацію представляли Хйун Хва Лі, керівник підрозділу з академічних питань, та Ханла Парк, співробітник Міжнародної академії з досліджень та розвитку Корейського інституту науки та технологій.

KIST4

На початку виступу делегати презентували програму подвійного диплому для магістрів та аспірантів (IRDA PROGRAM). Особливістю даної програми є те, що після її проходження студенти отримують диплом і в Корейському інституті науки та технологій, і в НТУ «ХПІ». Протягом навчання в Кореї студентам надається:
– безкоштовне навчання;
– повне медичне страхування;
– стипендія в розмірі 900-1500 $.

KIST5

Другу частину виступу вів Денис Макарец, випускник, який пройшов навчання за даною програмою. Він продемонстрував презентацію про свою наукову діяльність у Корейському інституті та поділився досвідом зі студентами.

KIST6

Студенти кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем отримали цікаву інформацію про нове та актуальне у світі науки та технологій, а також можливість спілкування з представниками делегації англійською мовою.