![]() |
Бігуненко Дмитро Випускник кафедри 2014 року (ІФ-89) Support Manager, DataArt |
“Часу після випуску 2014 року минуло не так і багато. Але за цей період у моєму житті багато що встигло змінитися. У зв’язку з великою кількістю подій студентські часи здаються тепер віддаленими. Я їх завжди згадую з радістю та теплотою. Це справді був найпізнавальніший і яскравий період у житті”. Я, можна сказати, дорослішав протягом п’яти років, і кафедра відіграла в цьому велику роль. Найприємніше в навчанні було те, що викладачі з нами спілкувалися легко і невимушено. Як перший семестр вивчення німецької мови, будучи молодим і дурним, я вирішив, що мені це не цікаво, і всіляко противився його вивченню, але минуло трохи часу, і Олена Валентинівна змогла змінити мій погляд на ситуацію.
Не можу не згадати, як направляли нас наші керівники дипломних робіт. Багато консультацій пройшло у мене з Оленою Миколаївною, перш ніж «словник рим» почав римувати як слід. Звичайно, все це відбувалося під чуйною опікою наших кураторів – Микити Михайловича, а потім Наталії Володимирівни. Згадувати можна довго. На першому курсі було складно зрозуміти, чого ж нас навчатимуть і яка суть спеціальності. Часто на кафедрі все змінювалось, бо вона була молодою. Але вже до випуску я зрозумів, наскільки широкий спектр можливостей відкривається попереду. Все залежить від випускника та від його вибору. Природно, потрібно завжди вчитися, не перестаючи, у будь-якому напрямі діяльності. Але мені навчання на кафедрі дало міцну базу та опору для подальшого вдосконалення.
Зараз я працюю в IT компанії на посаді Support Manager, куди влаштувався ще на п’ятому курсі. Компанія міжнародна, працюю на англійській мові. І ось тут, досвід, здобутий на кафедрі, безцінний. Окрім роботи, всі свої сили віддаю сім’ї та музиці. Зараз співаю у молодій рок групі. Мене ще чекає довгий шлях до перших успіхів, і я налаштований йти цим шляхом не згортаючи, як навчали нас викладачі на нашому шляху до випуску і першої роботи.
Кафедра ІКС – це насамперед викладачі, які дали мені не лише спеціальність, а й безцінний досвід, навчили не боятися нового та не забувати старого. Звичайно, база знань, отримана на нашій кафедрі, завжди буде мені опорою. Дякую вам, шановні викладачі кафедри ІКС, ви професіонали. Добрі, веселі та чуйні професіонали.”
![]() |
Терещенко Віталій Випускник кафедри 2014 року (ІФ-89) Computational Linguist, SearchConcepts AG; Ruby Developer, City Hall International |
“Однією з найцікавіших та найзахоплюючих пригод мого життя є навчання на кафедрі ІКС, НТУ “ХПІ”. Кафедра дружна та злагоджена. Кожен викладач – професіонал своєї справи.
Я вважаю, що це справді була пригода, оскільки кожен день в університеті відбувався зовсім не так, як попередній. За весь цей час ми вивчили багато чого, але найголовніше – це набуття глибоких знань. І як показав час – це знання нам знадобилося у майбутньому. Поєднуючи досвід і ті знання, якими поділилися з нами викладачі, ми, випускники кафедри, стали саме тими, ким хотіли стати, і я впевнений, що досягнемо ще більшого!
Зараз працюю в компанії SearchConcepts AG як Computational Linguist і я не маю сумнівів у тому, що це стало можливим лише завдяки тому, що у вересні 2009 я вперше прийшов на кафедру, будучи студентом 1-го курсу.
Насамкінець хотілося б висловити окрему подяку Хайровій Ніні Феліксівні за її дружнє ставлення, розуміння та безцінну допомогу. Також, дякую всім викладачам кафедри за їх професіоналізм, доброту та терпіння.”