Шановні абітурієнти!
Ви робите один із найважливіших виборів Вашого життя – вибір професії, від якої, більшою мірою, буде залежати Ваше майбутнє. При цьому необхідно враховувати не тільки свої бажання, але і поточну ситуацію на ринку праці, затребуваність професії у сучасному житті.
Менеджмент – це той напрям діяльності, який є та буде користуватися попитом завжди, бо фахівці в цій сфері потрібні на будь-якому підприємстві або в організації.
Англомовні програми з менеджменту організацій і адміністрування, міжнародного бізнесу та бізнес-адміністрування — це прекрасний варіант вивчення англійської мови в умовах повного занурення без додаткових витрат на курси! Навіть якщо зараз Ваше знання мови лише на рівні шкільної програми.
У 2024 році бакалаврські освітні програми «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Бізнес-адміністрування» отримали акредитацію міжнародною акредитаційною комісією ZEvA (Центральне агентство з оцінювання та акредитації, Німеччина), яка підтвердила повну відповідність якості, змісту, методів і технологій навчання міжнародним стандартам якості вищої освіти. Отримані сертифікати про акредитацію підтверджені Національною агенцією забезпечення якості освіти (НАЗЯВО) України (протокол №9 (59) від 16.04.2024).
Також це підвищує Ваші шанси на участь у міжнародних програмах.
Про інші переваги навчання на нашій кафедрі читайте за посиланням.
Освітні програми та конкурсні пропозиції кафедри
Наша кафедра готує фахівців за наступними освітніми програмами (спеціалізаціями):
Менеджмент організацій і адміністрування
Мова навчання: англійська або українська
Підготовка за освітньою програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(098)591-93-03
+38(050)016-78-02
Бізнес-адміністрування
Мова навчання: англійська
Підготовка за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування (англійською мовою навчання)» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(098)591-93-03
+38(067)739-48-69
Міжнародний бізнес
Мова навчання: англійська або українська
Підготовка за освітньою програмою «Міжнародний бізнес» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(098)591-93-03
+38(050)303-27-28
Проєктний менеджмент
Мова навчання: українська
Підготовка за освітньою програмою «Проєктний менеджмент» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському рівні.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(096)898-85-96
+38(067)739-48-69
Умови вступу на освітні програми кафедри менеджменту НТУ «ХПІ»
Бакалавський рівень, на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО)*
Вступ на бюджет за показниками: НМТ та/або ЗНО (широкий конкурс) або Співбесіда (тільки для спеціальних умов вступу, в т.ч. за квотою-1 та квотою-2)
Вступ на контракт за показниками: НМТ та/або ЗНО (широкий конкурс) або Співбесіда (тільки для спеціальних умов вступу)
Магістерський рівень*
Вступ як на бюджет, так і на контракт за показниками: ЄВІ та ЄФВВ або Співбесіда та Фаховий іспит (тільки для спеціальних умов вступу)
* В інформації можливі зміни.
У зв’язку з впровадженням воєнного стану в Україні, у 2022 році було змінено умови вступу до закладів вищої освіти. Зокрема, впроваджено національний мультипредметний тест (НМТ) – форму вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики та історії України, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу за спеціальними умовами замінюється на індивідуальну усну співбесіду з відповідних предметів за програмою ЗНО.
Основні етапи вступної кампанії 2024
Вступ на бакалаврський рівень на основі повної середньої освіти (11 класів)*
Основна сесія НМТ – з 14 травня до 25 червня, додаткова сесія НМТ – з 11 до 19 липня.
Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня.
Подання заяв на проходження співбесіди та творчий конкурс: з 3 липня до 18.00 10 липня (бюджет+контракт), з 3 липня до 18.00 25 липня (тільки контракт).
Проведення співбесід та творчих конкурсів – з 08 до 19 липня (бюджет+контракт), з 08 до 31 липня (тільки контракт) (участь в співбесідах та творчих конкурсах потребує попередньої реєстрації в ЗВО).
Подання заяв для вступу – з 19 липня до:
▪ 31 липня – для осіб, які вступають на основі НМТ, співбесід та творчих конкурсів, які складатимуться з 08 по 19 липня (бюджет);
▪ 31 липня – для осіб, які вступають за результатами НМТ, а також творчих конкурсів, які були складені з 08 до 31 липня (контракт).
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 05 серпня.
Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00, 08 серпня.
Зарахування:
▪ бюджет – 10 серпня.
▪ контракт –не пізніше 30 серпня.
Переведення на вакантні місця – до 17 серпня
Вступ на магістерський рівень*
Реєстрація для складання ЄВІ, ЄФВВ – з 07 травня до 18:00 29 травня.
Основна сесія ЄВІ, ЄФВВ – з 24 червня до 15 липня, додаткова – з 31 липня до 14 серпня.
Подання заяв на проходження співбесіди та творчий конкурс – з 01 липня до 18:00 27 липня.
Реєстрація електронних кабінетів – з 01 липня.
Подання заяв та документів – з 01 серпня до 22 серпня.
Вступні випробування:
▪ фахові іспити – з 17 липня до 28 липня.
▪ співбесіди з іноземної мови (для спеціальних умов вступу та другої вищої освіти) – з 17 до 28 липня.
▪ фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – з 01 серпня до 18:00 16 серпня.
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 24 серпня.
Оприлюднення списків рекомендованих на контракт – не пізніше 28 серпня.
Підтвердження бажання навчатись на бюджеті:
▪ бюджет – до 18:00 26 серпня
▪ контракт – до 18:00 30 серпня
Зарахування:
▪ бюджет – 27 серпня
▪ контракт – 31 серпня
Переведення на вакантні місця – до 31 серпня.
Додатковий набір на контракт*
Додаткова сесія подачі заяв та документів для вступу на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбудеться у два етапи:
Додаткова сесія (І етап)
Подання заяв для вступу –з 02 вересня до 20 вересня
Реєстрація заяв на участь у співбесіді співбесіда замість НМТ, співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, фаховому іспиті замість ЄФВВ – з 02 вересня до 19 вересня
Вступні випробування – з 11 вересня до 20 вересня
Оприлюднення рейтингових списків – 21 вересня
Виконання вимог до зарахування – до 27 вересня
Зарахування – до 30 вересня
Додаткова сесія (ІІ етап)
Подання заяв для вступу – з 01 жовтня до 18 жовтня
Реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, фаховому іспиті замість ЄФВВ – з 09 жовтня до 17 жовтня (для магістратури)
Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях (співбесіда замість НМТ, фаховий іспит, творчий конкурс) – з 01 жовтня до 17 жовтня (для бакалаврату)
Вступні випробування – з 09 жовтня до 18 жовтня
Оприлюднення рейтингових списків – 19 жовтня
Виконання вимог до зарахування –до 25 жовтня
Зарахування – до 31 жовтня
* У інформації можливі зміни. Детальніше про строки, спеціальні умови вступу, пільгові категорії вступників, квоти та інші деталі вступної кампанії 2024 читайте в офіційних Правилах прийому до НТУ «ХПІ». Додаткова корисна інформація про вступ до НТУ «ХПІ» зібрана тут.
Презентація освітніх програм кафедри менеджменту
Новини кафедри
Онлайн лекція «Regional Trade Agreements»
21 листопада 2024 року ми запрошуємо студентів взяти участь в онлайн-лекції «Regional Trade Agreements» («Регіональні торговельні угоди») від проф. д-ра Корін Лоре (Corinne Lohre) з Райн-Ваальського університету прикладних наук, HSRW … Read More
Створена за участі професорки кафедри менеджменту інноваційна стратегія університету отримала золоту медаль на міжнародній виставці
На 16-й Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» НТУ «ХПІ» отримав золоту медаль у номінації «Менеджмент інноваційної діяльності закладу освіти щодо професійної підготовки конкурентоспроможних фахівців». На цей конкурс було надіслано … Read More
Інновації в освіті: викладачі кафедри менеджменту впроваджують Challenge-Based Learning у відповідь на вимоги бізнес-середовища
28-30 жовтня 2024 р. доцент кафедри менеджменту НТУ «ХПІ», Ірина Сітак взяла участь у тренінгу “Challenge-Based Learning (CBL) & Microcredentials” в Lodz Technology University (Польща) у рамках міжнародного освітнього проєкту … Read More
Літню школу «Building sustainable economies after the crisis-2» в Rhine-Waal University of Applied Sciences завершено! Підсумки та враження студентів
Завершилась програма літньої школи «Building sustainable economies after the crisis-2»! Учасники та учасниці літньої школи успішно презентували свої результати роботи над кейсом компанії Scheidt & Bachmann GmbH її представникам, які … Read More
Case study design workshops for teachers within the Ukraine Digital Project
We are excited to invite you to participate in an upcoming activity as part of the Ukraine Digital Project. This is a unique opportunity to collaborate and develop impactful case … Read More
Реальність чи фантастика? – кафедра менеджменту провела гру для школярів
01.11.2024р. кафедра менеджменту провела вікторину Kahoot «Реальність чи фантастика: нові горизонти менеджменту» в рамках проєкту «Канікули з Політехом». Тема цьогорічних пізнавальних осінніх канікул для школярів – «Наукова фантастика чи реальність», … Read More