Нагороди та досягнення

Листопад 2023 року став приємною несподіванкою для нашого студента групи Е-Н1123а Михайла Бондаренка.

За за активну громадянську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності студентської спільноти, формування інтелектуального потенціалу України та з нагоди Дня студента він отримав подяку з рук міського голови І.О. Терехова. Ми пишаємося нашим студентом.

4 жовтня в Харкові відбулося нагородження призерів міського конкурсу «Молода людина року 2021». Лауреатом номінації молодий науковець став доцент нашої кафедри Дмитро Данильченко. 

Напередодні нового навчального 2021/2022 року ректор НТУ «ХПІ» професор Євген Сокол вручив нагороди співробітникам університету за вагомі досягнення в науковій та навчальній роботі. Серед номінантів була відмічена й професорка кафедри передачі електричної енергії Черкашина Вероніка Вікторівна.

 

В 2021 році Департамент науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації проводив конкурс на здобуття іменних стипендій у галузі науки. В номінації “Технічні науки” стипендія імені Г.Ф. Проскуру (у категорії «видатні вчені») присуджено доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри передачі електричної енергії НТУ «ХПІ» Сергію Шевченку.

Четверо вчених НТУ «Харківський політехнічний інститут» стали переможцями конкурсу на здобуття обласних іменних стипендій у галузі науки у 2021 році. Серед претендентів були 112 конкурсантів з 25-ти вишів, 10-ти академічних та 12-ти галузевих наукових установ Харківського регіону. Конкурсним комітетом було призначено сорок іменних стипендій, чотири з них присуджено вченим ХПІ.

 

Бакалавр 2019р. «Електричних систем та мереж» кафедри «Передача електричної енергії» та учасник «Німецького освітнього центру ХПІ»  став стипендіатом «SIEMENS». 

Студент групи Е-25Б Вихров Павло своєю наполегливою працею та завдяки знанням, отриманим в НТУ “ХПІ”, був запрошений на навчання в Берлін.

 

Науковці та студенти кафедри отримали підтверждення своїх унікальних розробок у вигляді патентів та інших відзнак

1 004

диплом

 

Диплом Гук

NEWS

Останні коментарі