Працевлаштування

Не так важливо де ти вчився, а де ти будеш потім працювати

Наші випускники є фахівцями в галузі енергетики і після закінчення університету направляються для роботи в регіональні електроенергетичні системи України як інженерів служб підстанції та повітряних ліній, на диспетчерське управління, а також можуть працювати на підприємствах, в науково-дослідних і проектних організаціях електротехнічного профілю, інженерами-електриками, інженерами-енергетиками, інженерами з обслуговування, ремонту та монтажу високовольтного електричного обладнання.

Основні місця роботи випускників: електричні цеху електричних станцій, підстанцій, підрозділи НЕК «Укренерго», обленерго, проектно-конструкторські та науково-дослідні інститути та організації, відділи головного енергетика різних енергетичних і промислових підприємств.

Основні види діяльності: проектно-конструкторська, виробничо-технологічна, організаційно-управлінська і науково-дослідна роботи на підприємствах і в організаціях базового інноваційно-технологічного кластера «Енергетика».

Наші випускники працюють у
Північній електроенергетичній системі НЕК “Укренерго”, що здійснює централізоване електропостачання Сумської, Полтавської, Харківської та частково Донецької областей.

ПРАТ “Укргідропроєкт”, – найбільша в України організація з комплексного проєктування об’єктів енергетики.

АТ “Харківобленерго”– енергопостачальне товариство в Харківській області.

ПАТ “Харківська ТЕЦ-5” – велика системоутворююча теплова електростанція України.

“Енергопроєкт”– харківський інститут, що розробляє проєкти будівництва нових станцій і об’єктів теплової та атомної енергетики в Україні, ближнього та дального зарубіжжя.

НПП “Хартрон-Інкор” – підприємство з серійного виробництва уніфікованих систем релейного захисту і автоматизації енергооб’єктів різних класів напруг.

Запорізька АЕС – найбільша атомна електростанція в Європі,  є відокремленим підрозділом Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».

КП “Харківський метрополітен”– містоутворююче транспортне підприємство.

Також наші випусники затребувані в таких організаціях, як:

ДТЕК – компанія, що включає підприємства теплової генерації, які забезпечують чверть електроенергії в країні.

НАЕК “Енергоатом” – оператор чотирьох діючих атомних електростанцій України.

ПАТ “Центренерго” – компанія, що посідає друге місце серед теплових енергогенеруючих компаній України.

АТ “Струм” – товариство, що спеціалізується на проєктних та експлуатаційних роботах щодо електрообладнання, автоматизації технологічних процесів.

ТОВ “Електропівденатоммонтаж” – організація, що виконує роботи з монтування та налагоджування електричного устаткування на різних електроенергетичних об’єктах.

ТОВ “ХПКІ “ТЕП-СОЮЗ”– інжинірингова компанія, що виконує розробку проєктно-кошторисної документації для нового будівництва, реконструкції енергетичних, промислових та цивільних об’єктів.

КП “Харківські теплові мережі”підприємство, що здійснює постачання теплової енергії та гарячої води в місті Харків.

АТ “Укрзалізниця” – національний перевізник вантажів та пасажирів в Україні.

NEWS

Останні коментарі