Наші випускники

Кирик Сергій Васильович

заслужений енергетик України

Кирик С.В.

Вченими та педагогами НТУ «ХПІ» зроблено неоціненний внесок у справу виховання цілого ряду поколінь висококваліфікованих спеціалістів. Багато хто з них після закінчення НТУ «ХПІ» прийшли працювати в АК «Харківобленерго» і гідно впроваджують в експлуатацію електричних мереж великі знання, отримані в стінах університету. Багато наших працівників і зараз проходять навчання на кафедрі передачі електричної енергії, багато хто надходитиме в наступних роках. Я твердо впевнений, що фахівці НТУ «ХПІ» підготують гідний кадровий резерв для нашого та багатьох інших підприємств як наступного року, так і через рік, і десятиліття, підтверджуючи свій заслужено зароблений авторитет.

Бажаю Вам нових наукових, творчих та педагогічних успіхів у Вашій нелегкій праці, міцного здоров’я та реалізації всіх Ваших планів!

Кирик С.В.

 

Ганус Олексій Іванович

Перший заступник Голови правління АК «Харківобленерго»
технічний директор,
кандидат технічних наук

Ганус А.И...

Наші організації пов’язує не лише навчальна робота, за підсумками якої багато молодих людей стають енергетиками. Викладачі та співробітники кафедри «Передача електричної енергії» проводять велику наукову роботу, значення якої неможливо недооцінити. Рекомендації та наукові розробки викладачів знаходять широке впровадження у різноманітних експлуатаційних напрямках.

Разом з Вами ми поділяємо почуття законної гордості за Ваших вихованців, за величезну користь, яку колектив кафедри «Передача електричної енергії» НТУ «ХПІ» приносить нам, багатьом підприємствам, нашому рідному місту та всій Україні в цілому.

Бажаємо Вам нових перемог у справі виховання молодих спеціалістів, розробці всіх, хто ведеться в рамках кафедри наукових напрямів та реалізації наукових результатів!!!

Ганус О.І.

Синельников Олег Євгенович

Головний інженер Харківських високовольтних електромереж АК Харківобленерго

Фотографія №1 Бажаємо молодим спеціалістам наукових успіхів та реалізації творчих планів!

Синельников О.Є.

Резніченко Микола

Головний інженер міських електричних мереж АК Харківобленерго

IMG_0171 Бажаю Вам успіхів у роботі та плідної співпраці з Нами щодо підготовки перспективних молодих фахівців.

Резніченко М.

 

Трегубова Олена Володимирівна

Майстер спорту України, чемпіонка з армспорту серед студентів України, призерка чемпіонатів України серед юніорів, призерка чемпіонатів України серед дорослих, призерка кубків України, 2-х кратна призерка чемпіонатів Європи з армспорту, інженер служби розрахунку технологічних втрат електроенергії АК «Харківобленерго». Випускниця 2014 року

Трегубова Олена“Олена почала займатися армспортом з першого курсу, вересня 2008 року. За час виступу, будучи ще студенткою, на Всеукраїнських змаганнях Олена здобула 2 золоті, 8 срібних, 9 бронзових медалей, з яких на чемпіонаті Європи здобула срібло та бронзу” – тренер вищої категорії, старший викладач кафедри фізичного виховання, заступник декана з фізвиховання електроенергетичного факультету Петренко Олександр Олексійович.

Бажаю викладачам та співробітникам кафедри «Передача електричної енергії», яку я закінчила, успіхів у науковій та педагогічній діяльності.

З повагою, Трегубова Олена Володимирівна

Катерина Губська

Губська

У 2012 році на відмінно закінчила магістратуру електроенергетичного факультету НТУ “ХПІ”

Я здобула чудову технічну освіту на високому рівні, яка в майбутньому допомогла мені у моїй трудовій діяльності. Під час навчання в ХПІ я увійшла до 20 кращих танцюристів за версією телепроекту “Танцюють всі 5” і це стало одним з найяскравіших і незабутніх досягнень у моєму житті! Крім проекту, я є учасницею та володаркою призових місць багатьох фестивалів та конкурсів України та далекого зарубіжжя (Франція, Польща, Чехія, Болгарія).
Всім абітурієнтам, студентам та випускникам НТУ “ХПІ” я хочу побажати ніколи не здаватися в житті….ніколи і ні перед чим! Ставте перед собою цілі та робіть все від Вас можливе та неможливе для їх досягнення! І пам’ятайте, Ви на правильному шляху.

Катерина Губська

Привалов Юрій Леонідович

начальник відділу режимів
ВАТ «НЕК «Укренерго»

випускник 2000 р.

Privalov

Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має жодної цінності.

(Р.Т. Кійосакі)

Єфименко Дмитро

Провідний інженер систем управління в компанії AREVA GmbH (Німеччина)

випускник 2007 р.

NVNPPTCC

Займається проектуванням та введенням в експлуатацію систем управління захисту ядерного реактора.

Бажаю студентам та випускникам успіхів у навчанні та подальшій роботі в електроенергетиці!

Єфименко Д.

NEWS

Останні коментарі