Відкрита лекція «Дослідження електричної міцності повітряних проміжків при змінній та постійній напрузі»

11.01.24 відбулася відкрита лекція із здобувачами вищої освіти Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на тему «Дослідження електричної міцності повітряних проміжків при змінній та постійній напрузі», яка була обрана у рамках знайомства абітурієнтів з ОПП «Електроенергетика».
Заняття провели висококваліфіковані фахівці у галузі енергетики: Шутенко Олег Володимирович та Довгалюк Оксана Миколаївна. Вони представили аудиторії теоретичні аспекти, пов’язані з дослідженням електричної міцності повітряних проміжків, і проілюстрували їх за допомогою практичних демонстрацій, використовуючи унікальне обладнання для проведення експериментів.
Доповідачі систематизували та пояснили основні поняття, а також висвітлили практичні застосування отриманих знань у сучасній електроенергетичній сфері.
Захід став не лише можливістю поглибити розуміння здобувачів з теми, але й надав можливість взаємодії між викладачами та аудиторією. Учасники ставили питання, обговорювали важливі аспекти та обмінювалися думками з експертами у галузі.
Здобуті на лекції знання сприятимуть подальшому вивченню електроенергетики та розвитку професійних навичок слухачів. Такі ініціативи сприяють збагаченню освітнього середовища та формуванню висококваліфікованих спеціалістів в енергетичній сфері.
Наша мета – сприяння розвитку наукової творчості молоді, підвищення якості підготовки фахівців. Ми пропагуємо наукову діяльність!
#HighVoltageHallKhPI #GoKhPI #IEEE #ELECTROLIUM

No Comments Yet

Залишити відповідь

NEWS

Останні коментарі