Студентське життя

«Від сесії до сесії живуть студенти весело,

А сесія всього два рази в рік … »

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Посвячення в студенти

 

Як тільки юні створіння закінчують школу і отримують” атестат зрілості “, у них попереду відкривається безліч доріг в нове життя. Одна з них – дорога до ВНЗ, проходячи яку, вони познайомляться зі студентським життям.

IMG_0436

Отже, екзаменаційні пристрасті ЄДІ закінчилися, мама заспокоїлася, випробування витримані з честю і ти поступив! З абітурієнта ти перетворився в того, кого гордо називають СТУДЕНТ НТУ “ХПІ”!

jymQ5kM7sSI

 

класс1

Студентство – це ще один етап дорослішання, завдяки якому ми вступаємо в нову, доросле життя, отримуємо вищу освіту, перший досвід цієї роботи і справжніх друзів на все життя – то є, стаємо повноцінними членами суспільства.

класс2

NVNPPTCC

 

Студентство не завжди є складним або важким, незважаючи на численні іспити, заліки, контрольні, реферати, навіть дипломні роботи. Часто це острівець між дитинством і дорослим життям. Звання студента має на увазі під собою цілих п’ять років веселою, завзятою, незабутньою студентського життя …

защиты

На захисту диплома…

x_211d2fae

И після…

Що робити студентам після навчання?

Студенти-енергетики люблять не тільки вчитися, а й спілкуватися між собою і за межами аудиторій. Тому вони часто проводять час в різних гуртках, додаткових творчих і наукових заняттях, конкурсах і так далі.

концерт

Губская1

Губская3

Студенти, які захоплюються будь-яким видом спорту, завжди можуть знайти такий навчальний заклад, де вони зможуть продовжити свою кар’єру, а в майбутньому, можливість, стати відомими чемпіонами.

спорт2

спорт1

 

 

NEWS

Останні коментарі