🆕Study in English👍🏼

🆕☝🏼 👍🏼  👏🏼

У 2018 році кафедра «Передача електроенергії» розпочала навчання студентів англійською мовою. Ми запрошуємо іноземних громадян, що володіють англійською мовою навчатися на кафедрі передачі електричної енергії. Ви можете отримати ступінь бакалавра, магістра та PhD. Наші викладачі, які отримали сертифікат В2 з англійської мови, ведуть заняття в групах з англійською мовою викладання.

У грудні 2021 року представили свої магістерські дисертації студенти з Лівану.
Громадяни Лівану Ібрагім Ель Хадж (Ibrahim Al Hajj) та Рабіх Даакур (Rabih Daakour) отримали ступінь бакалавра в своїй країні та поступили в минулому році в магістратуру НТУ “ХПІ”. Вони вільно володіють англійською мовою. Це була перша група магістрів з англійською мовою навчання на кафедрі передачі електроенергії. За майже 1,5 роки студенти-фахівці з електропривода опанували електроенергетику.

Державна екзаменаційна комісія підтвердила високий рівень підготовки магістрів. Заслуга в цьому не тільки їхнього керівника завідувача кафедри Сергія Шевченко, а й усіх викладачів, що викладали, допомагали, спілкуваоись англійською мовою з двома чудовими хлопцями.

На даний час на кафедрі передачі електроенергії під керівництвом д.т.н., проф. Сергія Шевченко навчається аспірант з Нігерії Еніола Алубакінде (Eniola Olubakinde).

 

 

 

NEWS

Останні коментарі