Випускники кафедри 2016

16063
Чалюк Ганна
Випускниця кафедри 2016 року (СГТ-31)
QA-engineer, TechStack

“Не перебільшу, якщо скажу, що на даний момент вважаю своє рішення змінити ВНЗ, спеціальність і перевестися на кафедру ІКС одним із найправильніших у моєму житті. Мало того, що прикладна лінгвістика, як на мене – шикарна та перспективна спеціальність, бо якась чудова атмосфера присутня на кафедрі. Коли ти радий (і тобі раді) всім: і викладачам, і працівникам кафедри, і деканату. Дійсно відчуваєш себе частиною невеликої родини. Коли без проблем з будь-яким з викладачів можеш обговорити не лише питання навчання, а й життєві теми та проблеми.
Звичайно, підтримка такої атмосфери – відповідальність кожного зі складових цього “осередку”, але найбільший внесок, я впевнена, зробила Наталія Валеріївна Шаронова. Колись Володимир Володимирович Дубичинський (до речі, величезне йому спасибі за багато годин найцікавіших лекцій) презентував доповідь у форматі музичного твору, і, спираючись на його алегорії, можу з упевненістю порівняти Наталю Валеріївну з головним диригентом цього оркестру кафедри ІКС.
Окреме спасибі хочеться сказати моєму науковому керівнику Хайровій Ніні Феліксівні, яка зарекомендувала себе не лише як професійний викладач, а й чуйна людина, яка завжди зможе піти назустріч і дати життєву пораду. Дякую Вам, Ніно Феліксівно.
Не можу і не згадати Ніконорова Сергія Івановича, котрий допоміг вказати вектор професійного спрямування. Не знаю, чи прийшла б до того, до чого прийшла зараз (зараз я працюю QA-Engineer в одній з IT-фірм) без його підказок, але те, що його заслуга в цьому є – це безумовно. Тому дякую і Вам, Сергію Івановичу.
Звісно, не можна не написати слова подяки Борисовій Наталі Володимирівні. Особисто мені вона стала на той момент, не побоюсь цього слова, другом. Було дуже приємно знати, що на кафедрі є людина, яка у будь-якій ситуації підтримає, дасть мудру пораду і, що важливо, цінні знання. Дякую і Вам, Наталю Володимирівно.
Так можна захопитися і розписувати рядки подяки кожному з викладачів (і, звичайно, аспірантам – у нас чудові аспіранти, у яких, я впевнена, велике майбутнє у науковій діяльності), але насправді кожна з них – унікальна людина, і всіх я згадую із душевним теплом. І особливо цінне те, що мені справді є, з чим порівнювати, і кафедра ІКС – це приємний виняток із правил.
Хочу побажати кафедрі залишатися такою ж згуртованою, душевною, давати більший та більший обсяг знань студентам, розвиватися, розширюватись, стабільних бюджетних місць, починаючи з першого курсу, та, звичайно, вдячних та здібних студентів. Думаю, те, що всі ці рядки вже після випуску написані абсолютно щиро – говорять багато про що. Так що дякую, улюблена кафедра!”

Musienko
Мусієнко Олексій
Випускник кафедри 2016 року (СГТ-31)
Аналітик відео контенту, SeeZisMedia

“За роки навчання на кафедрі ІКС мені зустрічалися лише професійні та кваліфіковані викладачі, але за своїм професіоналізмом вони не втратили найголовнішого – людське обличчя. На мій погляд, саме людяність викладача є однією з головних якостей, яка дозволяє “не вбити” у студента бажання учитися. Всі викладачі кафедри – добрі та чуйні люди, готові терпляче допомогти в будь-якому питанні студенту, який виявляє інтерес до знань, впевнено можу стверджувати, що в період навчання на кафедрі я отримав вектор подальшого розвитку і врешті-решт величезний потенціал. Хотілося б висловити окрему подяку Ніконорову Сергію Івановичу за відкриття нових горизонтів для майбутнього професійного розвитку та Борисовій Наталі Володимирівні за її неоціненну допомогу в організації нашого навчального процесу.”