Випускники кафедри 2018

Кисільова Валерія
Випускниця кафедри 2018 року (СГТ-32м)
Content Manager, Gigsberg

“Для того, щоб пізнати себе, потрібно бути відкритим до нових можливостей. Кафедра інтелектуальних комп’ютерних систем виявилася саме таким місцем для мене. За всі роки навчання в моєму житті відбулися масштабні зміни, але бажання бути частиною цієї великої сім’ї завжди залишалося зі мною. Коли ми падали, нас піднімали, пояснювали незрозумілий матеріал та приймали всі наші недоліки.
У моєму житті період студентства став періодом переосмислення своєї ролі та тим, ким я хотіла бути. Щодня відкривалося все більше можливостей. На щастя, саме тут я зрозуміла, у якій сфері діяльності хочу розвиватися як фахівець. За це, звичайно ж, хочу подякувати всім викладачам, адже кожен із них фахівець із великим досвідом, який старався та шукав актуальний матеріал для нас, своїх студентів. Вони хотіли вкласти в нас все, що було необхідно для майбутнього життя поза стінами кафедри. Безперечно, у них все вийшло, адже після закінчення магістратури був смуток і навіть сльози. Хоча в душі я відчувала гордість, що пройшла цей шлях до кінця. Сьогодні я-спеціаліст, працюю контент-менеджером із командою молодих та цілеспрямованих хлопців над запуском нового амбітного проекту.
Окремо хочеться висловити подяку Ніні Феліксівні Хайровій та Світлані Валентинівні Петрасовій за повне сприяння у процесі дипломної роботи та слушні поради, які були необхідні на тому етапі. Їхня допомога допомогла не згорнути та успішно втілити в життя найцікавіший лінгвістичний проект з автоматичної обробки тексту.
Кафедра та кожен її член цілеспрямовані люди, саме тому напрямок інтелектуальних комп’ютерних систем так стрімко зростає та розвивається. Хочеться побажати не зменшувати темп, адже саме тут знання йдуть у ногу з часом.”