Увага студентів-магістрів 2го курсу кафедри САІТ!

Шановні студенти-магістри 2го курсу кафедри САІТ!

!!! Прохання всім магістрам терміново зв’язатися з керівником дипломної роботи для узгодження теми магістерської роботи.

Також наступна інформація для вас:

1. Переддипломна практика для магістрів починається з 1 вересня 2020 р.

2. Тривалість переддипломної практики  — 8 тижнів.

3. Практика проходить на кафедрі САІТ у всіх студентів-магістрів.

4. Керівник переддипломної практики — керівник магістерської дипломної роботи. З ним необхідно узгоджувати появу на кафедрі та всі питання, що стосуються фактичної роботи.

5. У секретарів кафедри (кім. 516-518 У2) є журнал присутності студентів на кафедрі. Кожний день студент-магістр, який проходить практику, повинен розписуватись в цьому журналі.

6. Прийом диференційованого заліка з переддипломної практики (остання оцінка) відбудеться на 9-му тижні. Пізніше буде інформація про точний час прийому заліку з переддипломної практики.

7. Для допуску до диференційованого заліка з переддипломної практики необхідно мати заповлнений та підписаний щоденник практики, а також звіт з переддипломної практики.

Зміст звіту з переддипломної практики: вступ, постановка задачі, огляд літератури, висновки, список використанних джерел. Обов’язковий підпис керівника в звіті та щоденнику. В щоденнику також повинна бути рекомендована оцінка з переддипломної практики.

8. Студенти-магістри, які навчаються на бюджетній формі,  повинні принести довідку з місця роботи. Питання та більш детальну інформацію можна узнати у Літвінцевої Наталії Іванівни (кім. 509 у2, nataliia.litvintseva@khpi.edu.ua).

9. Студентам-магістрам терміново узгодити з керівником та зформулювати тему магістерскої роботи, а також здати її на двох мовах (українська та англійська) Літвінцевої Н.І.

Розподіл студентів за керівниками змінився в порівнянні з бакалаврськими роботами. Списки є на кафедрі САІТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.