Охорона праці – Бакалавр

Шановні абітурієнти!
ОCВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 263.01 «ОХОРОНА ПРАЦІ»
Першого рівня вищої освіти
Галузь знань: 26 Цивільна безпека
Спеціальність: 263 Цивільна безпека
Кваліфікація: Бакалавр з цивільної безпеки

Сертифікат про акредитацію: НД, № 2196927. Строк дії – до 01.07.2024

Форма навчання: денна (бюджет/контракт) / заочна (контракт).
Джерела фінансування: бюджет / контракт.

Термін навчання – 3 р. 10 міс. (2 р. 10 міс. )
Умови вступу:
– після 11 класів на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО);
– після коледжу, технікуму (молодший бакалавр)
Вартість навчання та кількість ліцензійних місць
Випускники технікумів та коледжів з освітнім ступенем молодшого бакалавра (НРК5), можуть вступати на перший, другий та третій курси.

Наша спеціальність входить до Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка у ВНЗ – Детальніше…

Можливості працевлаштування:
Випускники кафедри «Безпека праці та навколишнього середовища» НТУ «ХПІ» зможуть успішно працювати в Україні на первинних посадах фахівців з охорони праці на промислових підприємствах усіх форм власності, в органах державної інспекції та управління з охорони праці, територіальних науково-практичних центрах, у науково-дослідних установах, у фонді страхування від нещасних випадків та інших установах.
Посади, які можуть займати випускники – інспектори, інженери з охорони праці, начальники відділів з охорони праці, заступники директорів з питань безпеки виробництва, технічний директор та інші. Жодна з професій не дає можливості такого широкого працевлаштування у різних галузях промисловості та у різних економічних секторах країни.

Студент може отримати другу вищу освіту у Європі та США, бо кафедра має міжнародні зв’язки (договори) з університетами Словаччини (м. Жиліна), Польщі (Катовіце), США (м. Нью-Йорк) та інших країн для навчання студентів (по обміну, отримання другого диплому європейського зразка, надання місць практики тощо).

З метою високоякісної підготовки фахівців студенти приймають участь у Міжнародних та Всеукраїнських Олімпіадах, наукових конференціях та конкурсах. Кафедра проводить Міжнародні наукові студентські конференції із виданням тез їх доповідей. Спільно із викладачами готують статті до друку у провідних журналах України та за кордоном.

Дисципліни, які вивчаються:
Програма навчання відповідає сучасним міжнародним стандартам вищої освіти та передбачає, поряд з глибокою фундаментальною і загальнотехнічною підготовкою;
– посилену комп’ютерну підготовку;
– вивчення систем математичного моделювання, оптимізації технологічних процесів, мов програмування та Internet-технологій;
– посилену економічну підготовку;
– розширену соціально-гуманітарну підготовку (психологія відносин у колективі, основи керування персоналом, етика ділових відносин, розвиток творчих здібностей, логіка й ін.).

Починаючи з третього курсу, студенти мають можливість навчаться на військовій кафедрі з наступним присвоєнням звання молодший лейтенант запасу. Після четвертого курсу студенти мають можливість одержати другу вищу юридичну, економічну, комп’ютерну освіту.

УВАГА! Підготовчі курси НТУ «ХПІ» дозволяють розширити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до здачі ЗНО\НМТ та істотно підвищити свій конкурсний бал для вступу до вишів. Навчання з усіх предметів проводиться висококваліфікованими викладачами з багаторічним досвідом відповідно до вимог зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та НМТ. До +10 балів для твого успішного вступу на спеціальності, які користуються особливою підтримкою МОН!
Детальніше…

Вступ на основі ПЗСО:

Екзамени ЗНО для вступу на 1 курс спеціальності 263 «Цивільна безпека»:
Участь у конкурсі на бюджетні місця на основі ПСЗО:
– НМТ 2023 р. або НМТ 2022 р. або ЗНО 2020-2021 р. (з трьох предметів).

Вступ після технікумів та коледжів з освітнім ступенем молодшого бакалавра:

Участь у конкурсі на бюджетні місця для абітурієнтів з освітнім ступенем молодшого бакалавра (НРК5) – випускників технікумів, коледжі:
– НМТ 2023 р. або НМТ 2022 р. або ЗНО 2020-2021 р. (з двох предметів (перший, другий)).

Вступ на контрактну форму на основі ПЗСО (після 11 класів) та НРК5 (молодші спеціалісти, молодші бакалаври, фах. мол. бакалаври):

Мотиваційний лист.

Детальна інформація: 61002 м. Харків, вул. Кирпичова 2, корпус ГАК, 2 поверх, ауд. 206, кафедра “Безпека праці та навколишнього середовища”,
Завідувач кафедри: д.т.н., професор Вамболь Сергій Олександрович
Телефон: +38(050)-902-86-24, +38(068)-194-60-62
Е-mail: serhij.vambol@khpi.edu.ua або otios@ukr.net
Facebook: https://www.facebook.com/LaborEnvironmentSafety
Telegram: https://t.me/+UbpeM7vhaMExM2Zi

Приймальна комісія Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту (ННІ МІТ):
Телефон:
+38(063)-470-90-09
+38(066)-257-87-11
+38(067)-110-06-20
+38(096)-182-43-14
Telegram-чат: https://t.me/mechanics_khpi
E-mail: vstup.mit@khpi.edu.ua

Дорожня карта вступу

ТЕРМІНОЛОГІЯ

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – комплекс організаційних процедур, спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до закладів вищої освіти в Україні. Через повномасштабне російське вторгнення в Україну у 2022 році введено вступне випробування на бакалаврат для здобуття вищої освіти у формі Національного мультипредметного тесту (НМТ).

Національний мультипредметний тест (НМТ) – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики та історії України, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу за спеціальними умовами замінюється на індивідуальну усну співбесіду з відповідних предметів за програмою ЗНО.

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Корисні посилання: