Доценти кафедри відвідали виставку Ecomondo

Італія…. країна, яка асоціюється з відпочинком, морем, виноградом та горами. Аж ніяк не з розвитком екоіновації) До Італії ще ніколи не їздили у відрядження наші викладачі. Але війна- час можливостей. На початку листопада 2023 доценти кафедри Пітак Інна В’ячеславівна та Сакун Антоніна Олегівна відвідали виставку Ecomondo, яка є головною галузевою виставкою у Середземномор’ї. Її головна увага зосереджена на відновлювальних матеріалах та енергії, а також сталому розвитку.
Цікавий факт – Італія є лідером в Європі за рівнем розвитку зеленої економіки, енергетичній ефективності, переробкі відходів. Участь у такій виставці дозволила нашим викладачам дізнатися більше про впровадження eco-friendly технології , детально ознайомитися з природоохоронним обладнанням, інноваціями та напрямками інвестицій, відвідати безліч наукових семінарів, поспілкуватися з колегами та розробниками з усієї Європи.


Надбаний досвід буде використано під час підготовки майбутніх інженерів – екологів, для яких ціним є інформація про сучасні технології та обладнання з перших вуст.