Нова вершина підкорена!

Аспірантка  нашої кафедри здобула перемогу у конкурсі «Молода людина року-2024»! Це визнання стало важливим для нашої Юлії Гадаєва, яка своє життя не уявляє без спорту та екології)).

Юлія -багаторазова чемпіонка Європи та світу  з пара-армрестлінгу здобула перемогу у  районному конкурсі «Молода людина року -2024»  у Холодногірському районі.  Юлія Гадаєва прийняла участь у районному  конкурсі «Молода людина року -2024» у номінації «Фізична культура та спорт» та отримала перемогу за спортивні досягнення у 2022-2023 роках. Конкурс «Молода людина року» проводиться щорічно Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, починаючи с 2001 року.  Щороку за рекомендаціями відповідних установ або шляхом самовисування у ньому беруть участь понад 270 конкурсантів віком від 14 до 35 років.

Спортивні досягнення нашої аспірантки вражають – у 2022 році Юлія стала чемпіонкою світу з пара-армрестлінгу, здобувши перше місце на обидві руки. Змагання проводилися з 14 по 23 жовтня у місті Анталія, Туреччина. У 2022 році Юлії  було присвоєно звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР СПОРТУ». У 2023 році Юлія підтвердила свій статус чемпіонки світу з пара-армрестлінгу, здобувши перше місце на обидві руки. Змагання  проходили з 24 серпня по 3 вересня у місті Алмати, Казахстан.

Але нет тільки спортом живе Юлія – вона активна та доволі відома науковиця у сфері екології, яка   брала  участь у літній еколого-економічній школі «Alternative Economic and Monetary Systems», а також у 2022 році Юлія була відзначена рідним «НТУ ХПІ» двічі – як краща спортсменка та краща учасниця науково – дослідної роботи.

Про життєвий, спортивний та науковий шлях Юлії можна прочитати за посиланнями:

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/yak-studentu-vse-vstygnuty/

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/navchannya-u-vidni/

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/vitayemo-z-peremogoyu-2/

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/vitayemo-yuliyu-gadayevu-z-peremogoyu/