Підсумки першого туру студентських олімпіад 2023/2024 н.р.

Намагаючись максимально наблизити дистанційне навчання до умов очного навчання, у 2023/2024 році було прийнято рішення проводити І тур студентських олімпіад у форматі Кахут-вікторини. Такий підхід моделює очну присутність в аудиторії, адже всі учасники під’єднуються до вікторини одночасно, проходять її з «живим» ведучим та не мають змоги порадитися з кимось чи зазирнути в інтернет. Тільки свої знання, кмітливість та трішки везіння приведуть учасників до перемоги. Для цього було розроблено три різних Кахут-вікторини відповідно до спеціальностей, з яких наша кафедра проводить І тур студентських Олімпіад: 101 екологія, 183 технологія захисту навколишнього середовища, 133 Галузеве машинобудування (за профілізацією «Обладнання харчових, переробних та хімічних виробництв»).

Ніякі блекаути, обстріли, перебої з інтернетом наприкінці березня  не змогли нам завади залучити аж 119 учасників – студентів кафедри до участі. Звісно, найбільша кількість студентів взяли участь в І турі Олімпіади з спеціальності 101 Екологія – їх найбільше навчається на нашій кафедрі! Тож для них ми вирішили визначити не тільки абсолютних переможців, а й переможців серед студентів І курсу -щоб мотивувати постійно самовдосконалюватися !

За відгуками учасників, цього року питання були сформульовані так, що на перший погляд здаються всі відповіді правильні, або жодна не підходить. Майстерність викладачів, відповідальних за проведення І туру Олімпіад, росте з кожним роком.

Відзначимо, що деякі студенти вже вдруге посідають призові місця, хтось піднімається вище, а хтось пропускає вперед більш розумних та кмітливих) Але головне – можливість реально оцінити свої знання!

Олімпада_183_2024

Сертифікати:

Пітак РостиславМатісс Дмитро, Косенкова Ірина

 

Олімпіада_101_абс_2024

Сертифікати:

Літовка Анна, Білоусов Максим, Тарасова Аліна

 

Олімпіада_101_першийкурс_2024

Сертифікати:

Костенко Денис, Малюк Софія, Котінов Артем

 

Олімпіада_133_2024

Сертифікати:

Сергієнко Олексій, Трубчанінов Арсеній, Ворона Данило

Про минулорічну Олімпіади можна прочитати на нашому сайті

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/pidsumky-pershogo-turu-studentskyh-olimpiad/

Всі переможці можуть завантажити свої дипломи за посиланням