Підвищення кваліфікації викладачів

Гарант освітньої програми – відносно нова посада в складній ієрархії вищого навчального закладу. Багато чого треба зробити впродовж року, постійно думати про акредитацію та дбати про її успішне проходження. Наші дві чарівні гаранти освітніх програм – 101 Філенко Олеся Миколаївна та 183  Тихомирова Тетяна Сергіївна – вже стріляні горобці та знають, на що звертають увагу експерти при проходженні акредитації.

Звісно, підвищення кваліфікації важливо не тільки «для експертів», а й для особистого розвитку викладачів. Наші доценти вирішили власним прикладом показати іншим викладачам, що Міжгалузевий інститут післядипломної освіти при НТУ «ХПІ» пропонує дійсно цікаві та корисні курси підвищення кваліфікації, а отримані сертифікати відповідають усім вимогам, яки висуваються до таких документів.

Тепер стало трошки зрозуміліше, як саме використовувати спеціальну  термінологію та що саме вчити зі студентами при викладанні англійською мовою спеціальних дисциплін на другому освітньому рівні в магістратурі!