Поморська академія – 2023

Важливою рисою нашої кафедри є відповідальність за «обіцянки», які ми розповідаємо під час зустрічей з абітурієнтами. Наші обіцянки стають дійсністю, адже ми ніколи не обіцяємо того, що не можемо виконати.

Тривала співпраця з Поморською академією (м. Слупськ, Польща) не перервалася навіть після повномасштабного вторгнення. Й кожного семестру ми відправляємо студентів на навчання на  1 семестр в раках кредитної мобільності студентів.

На осінній семестр 2023/2024 навч року до Слупьска вирушили троє чарівних дівчаток. Двоє з них навчаються в ХПІ на спеціальності 101 «Екологія» – це Олеся Квіта та Діана Пустовіт, а ось третя учасниця обміну – Ірина Косенкова – вчиться на спеціальності 183 «Технологія захисту навколишнього середовища» й є першою, хто поїхав з нашої нової спеціальності.

Під час навчання дівчатка сумлінно відвідують всі лабораторні заняття (на фото – лабораторна робота з визначення загальної твердості та концентрації кальцію та магнію у воді комплексометричним методом) та опановують сучасні прилади.

А також долучаються до практичних робіт просто на свіжому повітрі – так само й ми проводили свої практичні роботи open air та будемо робити це й в майбутньому (на фото – вимірювання координат озера)

Чекаємо на повернення дівчаток та їх нові розповіді та бажаємо вдало скласти сесію й в академії, й в ХПІ – адже учасники програми обміну не втрачають семестр навчання в Україні та здають сесію за індивідуальним планом.