Результати першого туру предметних Олімпіад

У кожного були свої плани. Кожен розумів, що та коли він повинен зробити. 24 лютого 2022 перекреслило наші плани. Але колектив кафедри ХТПЕ багато чого встиг до війни.

Так, ми встигли провести перший тур предметних олімпіад з двох дисциплін. А в травні нарешті змогли підвести підсумок. Й хоч другий тур (всеукраїнський рівень)  предметних  Олімпіад цього року не відбудеться, але студенти заслуговують на нагороди, оплески та дипломи принаймні за перший тур.  Вони дійсно старалися, переживали, готувалися. Перший тур проводили за допомогою платформи Office 365 системи тестів у  Forms з обмеженням часу на прийняття відповідей від учасників.

Отже, абсолютним переможцем серед усіх  учасників – а їх було рівно 30 – студентів кафедри ХТПЕ з дисципліни «Загальна екологія» стала Красножон Ганна (гр. МІТ-121с).

Також комісія визначила переможців для кожного року навчання – другого, третього та четвертих курсів.

  • Було цікаво навіть для себе дізнатися, що ти пам’ятаєш з дисципліни, яку вивчав два роки тому, та яка, при цьому, є базовою для інженера-еколога, – каже староста групи МІТ-118 Дяченко Олександра.

З дисципліни «Агроекологія» було обрано переможців та призерів серед 17х учасникі . Перше місце посіла студентка групи МІТ-119 Сахнюк Дар’я, з чим ми її вітаємо.

Усі переможці отримали дипломи, поки що в електронному вигляді. Але обіцяємо –після нашої Перемоги ми їх обов’язково надрукуємо та вручимо особисто!

Прізвища усіх героїв  можна побачити у таблиці.