Справжні екологи в побуті

Бути викладачем кафедри хімічної техніки та промислової екології – це не тільки читати лекції про збереження довкілля. Це й бути справжнім екологом в побуті. Навіть під час війни.
Звісно, що ми не могли пройти повз державну програму заміни звичайних ламп розжарювання на світлодіодні, які споживають електроенергії в десятки разів менше. В умовах атаки на енергетичні об’єкти кожен збережений кВт енергії стане у нагоді.


Звісно, така програма повинна була з’явитися років 10 тому, про що неодноразово в своїх наукових роботах писали наші студенти. Наші студенти відзначали, що така програма повинна бути не для всіх верств населення – тільки для тих, хто дійсно не має коштів купувати дорогі на той час світлодіодні лампи. Сьогодні державна програма доступна для всіх. Нічого не заважає підтримати її реалізацію зараз.
Завданням з зірочкою для наших викладачів стало знайти власно у господарстві лампи розжарювання – адже всі ми дуже давно дбаємо про енргоефективність у побуті.
Не питайте, де та хто знайшов 5 ламп розжарювання, щоб особисто пройти всю програму та мати право сказати – так, програма працює!
Залишаємо заявку в Дія, чекаємо 2 дні, отримуємо повідомлення й мерщій у найближче відділення Укрпошти. Нічого складного)
Програма працює не у всіх містах України, але ж працює!
Закликаємо всіх скористатися програмою обміну ламп!