Старт-ап проект «Eco made in U» – рекордсмен кафедри

Так, саме цей старт-ап проект став рекордсменом кафедри по участі у фінальних частинах різноманітних конкурсів старт-апів, які проходили у 2023/2024 навч. році.

Два останні фінали припали на середину травня. Так, 15 травня команда проекту потрапила у двадцятку кращих та представляла проект на проміжному етапі конкурсу Sikorsky Challenge, основний фінал якого пройде у жовтні 2024 року. Проект представляла аспірантка кафедри Валерія Крючкова, яка отримала неймовірний досвід швидкого реагування на складні запитання. Й хоча переможцями проміжного етапу цей старт-ап не став, але отримав схвальні відгуки від експертів.

Подавши в той же день заявку на участь у SEEDplus Startup Competition, команда проекту вскочила в останній вагон – адже саме 15 травня було так званим дедлайном. Знов – мабуть вже вп’яте – переробивши презентацію під вимоги конкурсу,  21 травня «Eco made in U» було представлено в онлайн форматі.

Місія представляти проект дісталася доц. Тихомировій Т.С., оскільки саме вона впевнено себе почувається у презентаціях англійською мовою. Три доволі складних запитання від членів журі отримали ґрунтовні відповіді. Незрима підтримка всіх членів команди надихала та реально допомагала почуватися впевнено!

У трійку переможців національного етапу SEEDplus Startup Competition, на жаль, проект  «Eco made in U» не потрапив. На цьому ставимо жирну крапку – рік участі у старт-ап проектах переконав команду, що ця ідея більш грантова, ніж старт-ап. Проект постійно попадає у фінали, отже є цікавим та затребуваним, але фінансування не отримує – є сенс спробувати отримати грант )

Про участь у інших старт-ап змаганнях різних команд кафедри можна прочитати за посиланням

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/naukova-robota/startapy/

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/festyval-startapiv-v-ntu-hpi/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *