Ярмарка “Virtual GO Abroad Fair 2022

Два дні поспіль, 24 та 25 січня на дистанційний платформі Каунаського Технологічного Університету (м.Каунас, Літва) відбувалася ярмарка університетів, мета якої – в умовах пандемії розповісти студентам про можливості навчання за програмою кредитної мобільності в університетах – учасниках ярмарку “Virtual GO Abroad Fair 2022”
Кафедра Хімічної техніки та промислової екології не тільки інших послухала, а й себе показала. Ми представили стислу презентацію про місто Харків, НТУ “ХПІ” та кафедру з запрошенням до навчання англійською мовою за спеціальністю 101 “Екологія” на один семестр.
Родзинкою нашої кафедри, за влучним визначенням завідувача Oleksii Shestopalov , є унікальна система розвитку softskills, якій ми присвятили майже 5 хвилин нашої доповіді).
У сучасному світі дедалі більше буде відбуватися заходів онлайн, що дійсно зручно – вчора та сьогодні до сесій- презентацій ВНЗ змогли приєднатися майже 30 студентів кафедри ( у зручний для них час та обравши цікаві ВНЗ). Так само студенти з усього світу, які зацікавлені у міжнародному обміні, приєднувалися до сесій. А наші студенти дистанційної форми навчання (заочники) дивилися денну сесію не виходячи з аудиторії).
Участь у подібних заходах – це довготривала командна робота колективу кафедри, особливо професора Самойленко Наталії Миколаївни, доцента Vladimir Babenko , завідувача кафедри Шестопалова Олексія Валерійовича та спікера, доц. Татьяна Тихомирова.
Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)