Працевлаштування

Чим займаються наші випускники і де?

Кафедра готує фахівців широкого профілю, і наші випускники працюють розраховувачами, конструкторами, технологами, творцями, дослідниками електричних машин і трансформаторів будь-якого призначення: від побутової техніки до виробництва електроенергії. Вони також займаються експлуатацією електричних машин, організаційно-керівною та інженерно-економічною діяльністю, а також можуть гарантовано знайти собі роботу в інших сферах, пов’язаних з електротехнікою та електромеханікою.

Випускники кафедри успішно працюють на таких харківський підприємствах як «Завод “Електроважмаш», «Укрелектромаш», «Електромашина», «ХЕМЗ», «Укрелектроремонт», «Вертикаль», «Завод ім. В.О. Малишева», «Харьковелектроремонт , «Завод «Потенціал», «Харківське агрегатне конструкторське бюро» і на багатьох інших підприємствах, як в місті Харкові та Харківській області, так і в інших містах України.

Місто Харків є центром електромашинобудування України. Багато українських електротехнічних виробів випускається тільки в Харкові. Так, наприклад, ДП «Завод «Електроважмаш» – це єдине в Україні підприємство, де створюються найбільш потужні електричні машини: турбо- і гідрогенератори для електростанцій. Це під силу небагатьом державам світу, таким як Німеччина, Росія, США, Франція і Японія.

Наші випускники займають посади інженерів-конструкторів, інженерів-технологів, начальників відділів і цехів, головних інженерів, головних конструкторів, головних технологів, головних енергетиків та директорів великих підприємств.

Випускники, які обрали науковий або викладацький шлях, можуть навчатися в аспірантурі при кафедрі і захистити кандидатську, а в подальшому – і докторську дисертацію. Потім вони працюють, як в науково-дослідних інститутах, так і у вищих навчальних закладах, на посадах наукових співробітників, доцентів, професорів, завідувачів кафедр та інших.

Щорічно кафедра електричних машин приймає на перший курс дві групи студентів – приблизно 16 осіб. Але замовлення на наших фахівців від підприємств значно перевищують щорічну кількість випускників. Для підприємств та організацій електромашинобудівного профілю випускники кафедри «Електричні машини», на відміну від інших, є профілюючими фахівцями. Тому вони працюють на провідних посадах, що забезпечує їм досить швидкий кар’єрний ріст. Додамо, що багатьох наших студентів підприємства беруть на роботу вж на 5-6 курсах навчання і вони поєднують навчання з практичною діяльністю.

Контактна інформація роботодавців

В.о. Генерального директора
Бусько Віктор Михайлович

В.о. заступника директора по роботі з персоналом та соціальним питанням
Донець Денис Євгенович
тел. 727-50-19, факс.727-51-18

Головний конструктор-директор
Матусевич Володимир Анатолійович
тел./факс 707-02-73 (кабинет), 050-303-83-03, 707-02-71 (коридор)

Генеральний директор
Козлов Ігорь Валерійович
тел. 732-84-92

Начальник відділу кадрів
Сколій Марина Олексіївна
тел. 766-25-97, тел./факс. 766-25-99

Генеральний директор
Чаіцький Вячеслав Олександрович
тел.  373-75-01

Начальник відділу кадрів
Донченко Вікторія Валентинівна
тел.  373-75-02

Директор
Сергієнко Сергій Анатольович
тел. +38 (067) 552-21-86

Директор
Лавренчук Ярослав Володимирович

HR Manager
Привалова Єкатерина
тел. +38 (050) 435-83-62

Президент
Лівшиць Олександр Лазарович
тел. 392-00-45, 392-13-39, тел./факс: 713-41-02

Секретар
Наталія Дмитрівна
тел. 392-00-45

В.О. Голови правління
Мінець Олександр Федорович
тел. [0532] 63-32-47


Наступна серія ілюстрацій знайомить глядача з об’єктами докладання розуму і рук випускників кафедри електричних машин, з об’єктами і сферами використання продукції їх виробництва і, відповідно, їх працевлаштування, як фахівців у цих сферах.

Comments are closed.