Практика на КП «Харківводоканал»

Незламні комунальники залізобетонного Харкова згодом займуть окрему сторінку у підручнику історії. Їх самовіддана робота під час повномасштабного вторгнення дозволяє харків’янам доволі комфортно почувати себе у місті, не дивлячись на непередбачуваність дії агресора.

З нагоди Дня працівника комунальних служб студенти та викладачі кафедри 15.03.2024 року провели двогодинне практичне заняття на Комплексі з перекачування та очистки стічних вод – на міських очисних спорудах водовідведення  №1 (Диканівські очисні споруди). Під час заняття директор комплексу  Шаталов Юрій Васильович детально показав принцип роботи очисних споруд, розповів про санітарно-гігієнічні норми для стічних вод, окреслив перспектив модернізації та навіть запропонував студентам спробувати вирішити одне з технічних  завдань, яке є перед комплексом зараз.

Дане практичне заняття є необхідним при вивчені дисципліни «Техноекологія», тому саме доц. Новожилова Т.Б., яка відповідає за цей курс й відвідувала комплекс разом зі студентами.

Інші викладачі кафедри, проф. Байрачний В.Б. та доц. Сакун А.О. також зняли цікаві відео для дисциплін, де вони є відповідальними лекторами.

Практичне заняття відбувалось відповідно до безпекових норм, тому ми змогли зібрати майже всіх студентів кафедри спеціальності 101 «Інженерна екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища», які знаходяться в Харкові та Харківській області.

Окрему подяку хочемо висловити студенту групи МІТ-823 Єлізарову Андрію (ОП «Технології захисту навколишнього середовища»), який сприяв проведенню такого корисного практичного заняття, адже у вільний від навчання час він активно залучає молодь до громадського життя у місті та знайоме молодь з цікавими підприємствами, без яких не можливо уявити життя великого міста.