Дванадцять з дванадцяти або знов 100% результат

Вже другий рік поспіль наша студенти та викладачі нашої  кафедри демонструють стовідсотковий результат за підсумками І туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. У 2023/2024 навч. році ми подали 12 робіт у 5 напрямках, й всі роботи отримали призові місця!

Чи важко мотивувати студентів займатися науковою роботою у такий не простий час? Безумовно важко. Але нам це вдається) Наші наукові керівники готові не тільки мотивувати студентів – бо знають якісь чарівні слова, а й допомогти в пошуку теми, оформленні роботи та обробці результатів досліджень.

Ми ніколи не обмежуємо студентів у тематиці наукових робіт – тому мали можливість надіслати роботи за 5 напрямками, що на 1 напрямок більше, ніж у минулому навчальному році. Відзначимо, що іноді теми для робіт нам підкидає поточна ситуація навколо, але справжній талант науковця й полягає у тому, щоб працювати, досліджувати та шукати не дивлячись на обставини.

Відзначимо, що серед цьогорічних переможців четверо студентів вже вдруге стають переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Особливо хочемо відзначити наших магістрів, які працювали разом зі студентами молодших курсів, передаючи їм свій досвід.

За напрямом «Екологія» маємо трьох чарівних дівчат -переможців, тематика робіт яких так би мовити «класично екологічні» – про заповідники, наслідки підриву Каховської греблі та екологічні аспекти атомної енергетики.

За напрямом  «Раціональне природокористування та екологічна безпека» в нас цілих 4 переможця, бо одна з робіт виконувалась командою студентів. Тематики цих робіт так само про дбайливе ставлення до навколишнього світу –  що робити з ртутьвмісними відходами, про фітомеліорацію та отримання біопалива

Напрям «Хімічна технологія та інженерія» принесла нам двох переможців з дослідженнями процесів флокуляції та модернізації існуючих хімічних технологій

Людство завжди буде вживати слабоалкогольні напої та молоко, тому дві роботи присвячені цим темам дозволили двом нашим студентам стати переможцями за напрямком «Харчові технології»

Цього року ми вперше надіслали роботи за напрямком «Технології захисту навколишнього середовища» й відразу отримали двох переможців. Їх роботи були присвячені  технології очищення води та захисту довкілля при виробництві шпал. Адже без води та залізниці дуже важко)

Про минулорічних переможців можна почитати за посиланням https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/desyat-z-desyaty/

З іншими напрямками наукової роботи студентів кафедри можна ознайомитися за посиланням https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/naukova-robota/naukova-robota-studentiv/