Десять з десяти!

Наукові дослідження під час війни комусь здається безглуздим, комусь героїчним, комусь рутинним заняттям. Згідно до порядку проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук на базі НТУ «ХПІ» відбувся перший тур конкурсу.

Від кафедри було подано 10 наукових робіт, що взяли участь у конкурсі у  чотирьох галузях знань. Й згідно до Наказу (http://science.kpi.kharkov.ua/vitaiemo-peremozhciv-1-turu-vseukrains-2/) всі наші 10 учасників стали призерами у відповідних категоріях! Розуміємо, що сьогодні важко знайти мотивацію для студентів займатися науковими пошуками та розробками, тому на велику вдячність заслуговують всі наукові керівники, які змогли донести до студентів важливість такої роботи та допомогти виконати наукові дослідження на високому рівні. А наш доцент Дмитро Ігорович Нечипоренко так мотивував студентів, що має на своєму рахунку двох призерів у різних номінаціях ;)).

 

Подивиться на наших студентів науковців. Звичайні дівчата та хлопці, які знаходять час та сили робити щось поза межами навчання. Навіть якщо ніхто з них не стане великими науковцями у майбутньому, але набутий досвід роботи над науковим проектом точно стане у нагоді в професійній діяльності. А дипломи переможців будуть мотивувати – адже я зміг зробити наукову роботу в інституті, що мені той звіт для начальника скласти))))

Відзначимо, що участь у конкурсі брали не тільки магістри кафедри, а й студенти молодших курсів. Сподіваємося, це допоможе їм обрати свій шлях науковця у майбутньому. Адже для багатьох це перший досвід та відразу призові місця!

Вітаємо всіх призерів та їх керівників та сподіваємось, що наступного року ми побачимо ще більше цікавих робіт!