Участь викладачів кафедри у міжнародній школі-семінарі

Наприкінці квітня викладачі нашої кафедри взяли участь у роботі ХХ Міжнародної школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», організатором якої виступає НТУ «ХПІ».

Приємно, що навіть у складні часи проходять такі масштабні заходи, участь у яких беруть провідні викладачі з усього світу. Дуже цікавої була доповідь індійського вченого про використання методу аналогій в освіті, вчених з Чехії про прості досліди з водою та повітрям на природничих дисциплінах. Ці лекції відвідали майже усі учасники школи від нашої кафедри.

А далі кожен обирав собі семінари за смаком. Багато викладачів обирали психологічні семінари (проф. Самойленко Н.М., доц. Кривільова С.П., доц. Манойло Є.В.) та опановували методики подолання стресу, розвиток стресостійкості. Комунікація та самоорганізація стали цікавими для завідувача кафедри Шестопалова О.В. та доц. Нечипоренко Д.І. Вивченню інструментів гейміфікації та створенню сучасних презентації приділили увагу доц. Філенко О.М., доц. Бабенко В.М., а лідерство в  освіті привернули увагу завідувача кафедри Шестопалова О.В. та проф. Зінченко М.Г. Звісно, всі наші викладачі відвідували й інші семінари, якщо дозволяв розклад власних занять.

Вже тертій рік поспіль спікером у Міжнародній школі-семінарі виступає доцент нашої кафедри Тихомирова Т.С. Цього року на тлі змін, які прийшли в нашу країну та розуміючі всі виклики перед освітою, вона представила доповідь на тему «ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ АДАПТОВАНИХ ОСВІТНІХ ПРОСТОРІВ», яка викликала жваву дискусію учасників.

Приємно, що до участі у Міжнародній школі-семінарі долучились й наші аспіранти першого року навчання, які за тиждень відвідали майже усі семінари!

Informatsijnyj-lyst-rozshyrenyj