Участь кафедри в міжнародному освітньому проекті Global Faculty Week-2023

Каунас – мальовниче та стародавнє  місто у Литві, на декілька віків старший від нашого рідного Харкова. Окрім старовинних вулиць, величних замків та красивих середньовічних будинків, Каунас може похизуватися сучасним та популярним закладом освіти. Каунаський технологічний університет (КТУ) на сьогодні є одним з провідних університетів країн Балтії, а не тільки Литви.  З 2019 року в КТУ проходить міжнародний захід Global Faculty Week (https://en.ktu.edu/erasmus/globalweek/#about), метою якого є інтеграція міжнародних та міжкультурних аспектів у навчальну програму, посилення ідеї інтернаціоналізації вдома, підтримка та розвиток міжнародного співробітництва. Учасниками заходу стають університети з усього світу, провідні викладачі, а також студенти, які можуть ознайомитися з діяльністю університетів-учасників та обрати собі програму для подальшого навчання.

Вже другий рік поспіль наша кафедра є єдиним представляє на Global Faculty Week не тільки себе й НТУ «ХПІ», а й весь Харків. Минулого, 2022 року у січні ми презентували наші освітні програми (https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/yarmarka-virtual-go-abroad-fair-2022/).

Цього року викладач кафедри доц. Тихомирова Т.С. була запрошена в лектора та презентувала он-лайн лекцію на тему «Реалізація практичних та лабораторних робіт з природничих наук в умовах дистанційного навчання». Матеріали лекції –  це загальний досвід усіх викладачів кафедри у проведенні практичних та лабораторних роботі з дисциплін, що викладає кафедра, в умовах локдауну та військової агресії. Не секрет, що теорія без практики мертва, тож бажано по можливості розробити такі практичні та лабораторні роботи, які студенти можуть виконати самостійно вдома так й відповідають змісту навчальних дисциплін. Саме цим досвідом й поділились ми на заході Global Faculty Week-2023, який відбувався з 24 по 28 квітня у змішаному форматі.

Проект Global Faculty Week-2023 є частиною ERASMUS+, участь у якому підтверджується відповідним сертифікатом, яки отримала доц. Тихомирова Т.С.

Про інші напрямки нашої міжнародної наукової діяльності можна ознайомитися за посиланням –

https://web.kpi.kharkov.ua/htpe/mizhnarodna-diyalnist/mizhnarodna-naukova-diyalnist/