25-та Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2024”

Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти - 2024

25-та Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2024”

Кафедра САІТ вже понад 30 років готує фахівців, які є готовими до викликів сучасного суспільства та мають потенціал для активної участі в розвитку технологічного сектору, а також допомагає створювати нові продукти, послуги та технологічні рішення. Тематика наукових робіт, розробок, досліджень та проєктів кафедри системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій НТУ «ХПІ» завжди тісно пов’язана з запитами суспільства та держави.

Майже 500 представників України, Польщі, Литви, Румунії, Угорщини та Естонії взяли участь у 25-й Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2024”. Результати дуже приємні для нас – вчені кафедри Системного аналізу та інформаційно-аеалітичних технологій – проф. Александрова Т.Є, ст.викл. Прокопенков В.П. та студент-бакалавр Валентий Р.М. отримали золоту медаль за наукову роботу “Розробка інтернет-снрвісу безоплатної допомоги громадянам “Допомога.UA”.

«Допомога.UA» є важливим додатком, який може допомогти тисячам людей у надзвичайних ситуаціях та сприятиме розвитку волонтерського руху та громадської активності в Україні, що є важливим фактором у забезпеченні сталого розвитку нації.

Сертифікат Александрова
Сертифікат Александрова
Сертифікат Прокопенков
Сертифікат Прокопенков
Сертифікат Валентій
Сертифікат Валентій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.