Міжнародна діяльність


ERASMUS+ – це…
Програма Європейського Союзу, розрахована на період 2014 – 2020 рр., що підтримує мобільність, проекти співпраці, партнерства і заходи у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів Програми Erasmus+. Країнами-членами Програми виступають держави-члени ЄС, члени Європейського економічного союзу (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія) та країни-кандидати на вступ до ЄС (Північна Македонія, Сербія, Туреччина). Бюджет програми на 2014–2020 рр. складає 14,7 млрд. євро.
Академічна мобільність напрямку КА1 має на меті сприяти міжнародній мобільності студентів, викладачів та працівників закладів вищої освіти.
Участь у програмі – це чудова можливість для студентів та академічного персоналу пройти навчання або стажування у найкращих університетах Європи, розвинути свої навички, порівняти освітні методики, вільно оволодіти іноземною мовою та здобути безцінний життєвий досвід.
Хто може брати участь?  Студенти (бакалаври, починаючи з II курсу навчання, магістри), аспіранти,  викладачі та адміністративний персонал
Терміни мобільності для:
студентів – від 3 до 12 місяців
викладачів та адміністративного персоналу – від 5 днів до 2 місяців
Учасники отримують фінансову підтримку/ стипендію, яка покриває усі витрати на транспорт та проживання за кордоном. Термін навчання за кордоном, так само як і отримані кредити, мають бути зараховані рідним університетом.
Партнером кафедри Технології переробки нафти, газу та твердого палива в рамках проекту Erasmus+ є кафедра нафтогазової інженерії (Petroleum and Natural gas engineering) Стамбульського технічного університету з 2019 року.

Програма розвитку міжнародних зв’язків