126 Інформаційні системи та технології

Cпеціальність 126 «Інформаційні системи та технології» передбачає підготовку фахівців по роботі з інформаційними системами і технологіями, оптимальними інструментами і методами для їх налаштування.

Освітня програма

Програмне забезпечення інформаційних систем

Випускаюча кафедра

Програмної інженерії та інформаційних технологій управління

Коротка характеристика

Підготовка фахівців з розробки ПЗ для інформаційних систем, включає блок дисциплін blockchain і розподілені системи. Відкрита на основі взаємодії з провідними європейськими ЗВО. Діє система проектного навчання Innovation Campus.

Основні спеціальні навчальні дисципліни

“Объектно-ориентированное программирование”, “Операционные системы”, “Проектирование баз данных”, “Сетевые технологии”, “Технологии разработки мобильных систем”, “Безопасность программ и данных”, “Компьютерная математика”, “Теория принятия решений”, “Blockchain и распределенные системы”, “Основы криптографии и криптовалюты”, “Технологии защиты информации”, “Веб-технологии и веб-дизайн”

Можливості працевлаштування

У провідних ІТ-компаніях (NIX Solutions, Telesens, EPAM, SoftServe, Global Logic, Sigma Software, INSART, Academy SMART, компанії Kharkiv IT Cluster) на посадах:
• бізнес-аналітиків (Business Analyst),
• архітекторів (Architector, System Analyst),
• розробників ПЗ (Middle, Senior Developer),
• тестувальників (QA engineer),
• фахівців в галузі управління проектом по розробці ПО (Project Manager).
В інформаційно-аналітичних підрозділах підприємств і організацій в якості фахівців з впровадження, розвитку та супроводу ІТ-інфраструктури на посадах:
• інженерів-програмістів,
• керівників ІТ-підрозділів.

Випускникам надається кваліфікація: бакалавр з інформаційних систем та технологій

Детальніше …