Абітурієнту

Головне

Приймальна комісія інституту:

  • навчальний корпус № 2 (У2), к. 506
  • тел.: +380 (50) 867-8855, +380 (95) 580-9561, +380 (68) 403-8934 (на період вступної компанії)
  • e-mail: vstup.cs@khpi.edu.ua
  • Telegram https://t.me/csit_12
Умови вступу, порядок і терміни подачі документів, перелік предметів ЗНО, вартість контрактного навчання, а також будь-яку іншу інформацію щодо процедури вступу у Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, ви зможете знайти на сайті “Абітурієнт” НТУ “ХПІ”.

Спеціальності, освітні програми, форми навчання

У 2023 у інституті буде здійснюватися набір на наступні спеціальності за такими конкурсними пропозиціями:

БакалаврМагістрPh.D.

Спеціальність: 113 – Прикладна математика. Конкурсна пропозиція: Інтелектуальний аналіз даних. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 121 – Інженерія програмного забезпечення. Конкурсна пропозиція: Інженерія програмного забезпечення. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Прикладна комп’ютерна інженерія. Форма навчання: денна, заочна, скорочена.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри. Форма навчання: денна, заочна, скорочена.

Спеціальність: 124 – Системний аналіз. Конкурсна пропозиція: Системний аналіз і управління. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 125 – Кібербезпека та захист інформації. Конкурсна пропозиція: Кібербезпека. Форма навчання: денна, заочна, скорочена.

Спеціальність: 126 – Інформаційні системи та технології. Конкурсна пропозиція: Програмне забезпечення інформаційних систем. Форма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 186 – Видавництво та поліграфія. Конкурсна пропозиція: Інформаційні технології в медіаіндустрії. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 256 – Національна безпека. Конкурсна пропозиція: Національна безпека у сфері кіберзахисту. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 257 – Управління інформаційною безпекою. Конкурсна пропозиція: Управління інформаційною безпекою. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 113 – Прикладна математика. Конкурсна пропозиція: Інтелектуальний аналіз даних. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 113 – Прикладна математика. Конкурсна пропозиція: Інтелектуальні системи кібербезпеки (Міждисциплінарна зі спеціальністю 125 – Кібербезпека та захист інфорамції). Форма навчання: денна.

Спеціальність: 121 – Інженерія програмного забезпечення. Конкурсна пропозиція: Інженерія програмного забезпечення. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні наукиФорма навчання: денна, скорочена.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки та інтелектуальні системиФорма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Управління проектами у сфері інформаційних технологійФорма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Прикладна комп’ютерна інженерія. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 124 – Системний аналіз. Конкурсна пропозиція: Системний аналіз і управління. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 125 – Кібербезпека та захист інформації. Конкурсна пропозиція: Кібербезпека. Форма навчання: денна, заочна.

Спеціальність: 126 – Інформаційні системи та технології. Конкурсна пропозиція: Програмне забезпечення інформаційних систем. Форма навчання: денна.

Спеціальність: 122 – Комп’ютерні науки. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки. Форма навчання: денна, заочна, вечірня.

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія. Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія. Форма навчання: енна, заочна, вечірня.

Спеціальність: 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Форма навчання: енна, заочна, вечірня.

Для зручності розуміння структури зв’язку спеціальностей, освітніх програм та кафедр ми зробили для вас зручну схему та презентацію:

Схема спеціальностей ННІ КНІТ 2023

Презентація інститут Презентація кафедр та спеціальностей

ІТ-Інкубатор – соціальний проєкт для школярів

Проєкт розраховано на учні 8-11 класів харківських шкіл. Діти вивчають математику, програмування, робототехніку, основи ІТ та кібербезпеку.

Інформацію викладають педагоги з кафедр “Комп’ютерної математики та аналізу даних” та Кафедра “Кібербезпеки” НТУ “ХПІ”.

Програми дисциплін організовані в такий спосіб, щоби школярі мали змогу не лише закріпити шкільні курси з математики та інформатики, а й поглибити свій рівень знань.

Після трьох тижнів роботи ІТ-Інкубатора з’явилося багато охочих навчатися у проєкті. Довелося розгортати додаткові групи.

Друга вища освіта

Проміжний весняний вступ на другу вищу освіту

Друга вища освіта 2023
Прийом заяв для вступу на контракт до магістратури на основі диплома спеціаліста/магістра, а також для вступу на бакалавра на основі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра. Вступ БЕЗ іспитів, за результатами розгляду мотиваційних листів для спеціальностей з особливою підтримкою, а також за результатами внутрішніх вступних випробувань для інших спеціальностей. Початок прийому заяв та документів з 1 травня.

Детально за посиланням.

Події

День відкритих дверей 05.02.2024

Запрошуємо на День відкритих дверей з ННІ комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ»

Запрошуємо на День відкритих дверей з ННІ комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ» ННІ КНІТ НТУ «ХПІ» веде підготовку за всіма спеціальностями галузі «Інформаційні технології», а також за іншими спеціальностями, пов’язаними з ІТ! 🧑‍💻 🔥 Це досягається завдяки наступним конкурентним перевагам: 💪 Потужному викладацькому складу 🎓 Сучасним освітнім програмам 🖥 Проєктному навчанню у лабораторії […]

0 comments
Наші конкурентні переваги - твої можливості 3

Наші конкурентні переваги – твої можливості

Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ» веде підготовку за всіма спеціальностями галузі «Інформаційні технології», а також за іншими спеціальностями, пов’язаними з ІТ! 🧑‍💻 Долучайся до online-зустрічі та дізнавайся більше про нас! ☝️ 🗓 28 березня (четвер), 18:00 📍 У Telegram-відеочаті ➡️ https://t.me/vstup_csit_khpi Наша мета – зробити з випускників вільних людей, яких робота […]

0 comments
День відкритих дверей 26.11.2023

День відкритих дверей онлайн

НТУ «ХПІ» запрошує школярів, їх батьків та вчителів на День відкритих дверей онлайн у Telegram! На учасників чекає новий формат і масштабна програма з великою кількістю корисної інформації! 📅 26 листопада 2023 року (неділя) ⏰ з 11:00 💻 Зустрічаємось в Telegram: https://t.me/+L2Hxox1rkSpjYjM6 Під час ефіру учасники першими дізнаються про ✅ тонкощі підготовки до Вступної кампанії […]

0 comments
Освітня програма "Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами"

Знайомство зі освітньою програмою «Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами»

📣 Друзі! Запрошуємо на вебінар «Знайомство зі освітньою програмою 1️⃣2️⃣2️⃣ «Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами». 🔍Ви зможете дізнатися про особливості, переваги та можливості навчання на освітній програмі 💻«Комп’ютерні науки. Штучний інтелект та управління проєктами». 💡Отримаєте корисну інформацію про перспективи ІТ-галузі. СПІКЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ: 🔹 завідувачка кафедри стратегічного управління, доцент, к.т.н. – Гринченко Марина Анатоліївна […]

0 comments

Новини

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 10

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 10 03 квітня відбулось 7 заняття на курсах по підготовки до НМТ з математики у 2024 році, які проводять викладачі кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних. Тема: “Розв’язування задач з параметрами, що містять модулі” Запис заняття вже доступен.

0 comments
KNIT TV запускає нову серію відео

KNIT TV запускає нову серію відео про кафедри нашого інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ “ХПІ”!

KNIT TV запускає нову серію відео про кафедри нашого інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ “ХПІ”! А розпочинаємо з нашої наймолодшої, але не менш прогресивної, кафедри — інформаційних систем та технологій. Дізнайтеся про: ✅ 126 спеціальність “Інформаційні системи та технології” ✅ наукові напрямки і освітні траєкторії навчання ✅ переваги кафедри ✅ ким ви можете […]

0 comments
Курси по підготовці до НМТ з математики 2024

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 9

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 9 03 квітня відбулось 7 заняття на курсах по підготовки до НМТ з математики у 2024 році, які проводять викладачі кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних. Тема: “Властивості функцій в задачах з параметром. Застосування похідної при розв’язанні задач” Запис заняття вже доступен.

0 comments
Курси по підготовці до НМТ з математики 2024

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 8

Курси по підготовці до НМТ з математики 2024. Заняття 8 03 квітня відбулось 7 заняття на курсах по підготовки до НМТ з математики у 2024 році, які проводять викладачі кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних. Тема: “Показникові та логарифмічні рівняння , нерівності та їх системи, що містять параметр” Запис заняття вже доступен.

0 comments