121 Інженерія програмного забезпечення

Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення» – область досліджень, присвячених створенню програмного забезпечення, додаток систематичного, дисциплінованого, вимірного підходу до розробки, функціонування та супроводження програмного забезпечення, а також дослідженню цих підходів

Освітня програма

Інженерія програмного забезпечення

Випускаюча кафедра

Програмної інженерії та інформаційних технологій управління

Коротка характеристика

Підготовка фахівців з проектування, розробки, конструювання та тестування програмного забезпечення. Студенти можуть здобувати освіту англійською мовою, а також брати участь в проектному навчанні на основі Innovation Campus.

Основні спеціальні навчальні дисципліни

“Об’єктно-орієнтоване програмування”, “Операційні системи”, “Проектування баз даних”, “Мережеві технології”, “Технології розробки мобільних систем”, “Безпека програм та даних”, “Комп’ютерна математика”, “Теорія прийняття рішень”, “Методи обробки інформації”, “Якість і тестування ПЗ”, “Архітектура і проектування ПЗ”, “Моделювання та аналіз ПЗ”.

Можливості працевлаштування

ПУ провідних ІТ-компаніях (NIX Solutions, Telesens, EPAM, SoftServe, Global Logic, Sigma Software, INSART, Academy SMART, компанії Kharkiv IT Cluster) на посадах:
• бізнес-аналітиків (Business Analyst),
• архітекторів (Architector, System Analyst),
• розробників ПЗ (Middle, Senior Developer),
• тестувальників (QA engineer),
• фахівців в галузі управління проектом по розробці ПО (Project Manager).
В інформаційно-аналітичних підрозділах підприємств і організацій в якості фахівців з впровадження, розвитку та супроводу ІТ-інфраструктури на посадах:
• інженерів-програмістів,
• керівників ІТ-підрозділів.

Випускникам надається кваліфікація: бакалавр з інженерії програмного забезпечення

Детальніше …