Аспірант

ШЛЯХ ДО НАУКИ: НОВІ ВИМОГИ ДЛЯ ВСТУПУ В АСПІРАНТУРУ!

📌 КАФЕДРА СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ НТУ «ХПІ»

запрошує на навчання у заклад вищої освіти, який входить в український ТОП-5 світового рейтингу університетів (Національний технічний університет «ХПІ» вже 11-й рік поспіль продовжує утримувати українське лідерство у найпрестижнішому світовому рейтингу університетів QS World University Rankings 2024, посідаючи4 місце)

📌Ми пропонуємо: соціально-гуманітарну освіту: бакалаврат, магістратура, аспірантура; бюджетні і контрактні місця; денна та заочна форма; міжнародні проекти та стажування

Кафедра соціології і публічного управління Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» здійснює підготовку докторів філософії (Ph.D) за спеціальностями:

🔹054 «Соціологія» (освітньо-наукова програма «Соціологія» для підготовки докторів філософії (Ph.D);

🔸281 «Публічне управління та адміністрування»  (освітньо-наукова програма «Публічна політка та управління соціально-економічними змінами» для підготовки докторів філософії (Ph.D)

Випускники отримують кваліфікації:

🎓Доктор філософії (Ph.D) за спеціальністю 054 «Соціологія»

🎓Доктор філософії (Ph.D) за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

Міністерство освіти і науки України повідомляє вступникам про ключові аспекти вступної кампанії до аспірантури. Вона відбуватиметься на основі конкурсних випробувань, зокрема іспиту з іноземної мови. Таке рішення діє відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024.

📌Абітурієнти, які планують вступати до аспірантури повинні:👉

1️. У період з 07 по 29 травня поточного року зареєструватися в Центральній приймальній комісії НТУ «ХПІ» для проходження ЄВІ, який дає право на вступ до аспірантури.

2️. Надати результати Єдиного вступного іспиту (ЄВІ), складеного у 2023 або 2024 році, де оцінка за тест з іноземної мови має становити не менше ніж 130 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) — не менше ніж 100 балів.

3️. Дані про результати ЄВІ будуть внесені до картки фізичної особи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

📌Наголошуємо, що календарний план, програми та ЄВІ — єдині вступні форми як для вступників магістратури, так і аспірантури.

Основна ідея освітньо-наукових програм повністю відповідає принципу: «реалізація широкого спектру послуг, затребуваних профільними ринками», який закладено у розробку Стратегічного плану розвитку НТУ “ХПІ”.

❗ Наші контакти:

mail: socipol2015@gmail.com

🔗http://web.kpi.kharkov.ua/sp/uk/;         🔗https://www.facebook.com/sociologia.ntukhpi

🔗https://instagram.com/soc.i.pub.adm?igshid=YmMyMTA2M2Y= ;   🔗https://t.me/cpyntykhpi

📞+380 (66) 827 76 61;  📞+380 (96) 700 18 76

ШЛЯХ ДО УСПІХУ 💯ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАМИ❗️❗️❗️

 

Абітурієнти, які планують вступати до аспірантури повинні:

У період з 07 по 29 травня поточного року зареєструватися в Центральній приймальній комісії НТУ «ХПІ» для проходження ЄВІ, який дає право на вступ до аспірантури

Comments are closed.