Наші випускники

 

ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ

Ганенко Лариса
Выпускница 2015

За час навчання наші випускники – сучасні спеціалисти набули не тільки професійних знань, але й оволоділи навичками ефективної комунікації, навчились успішно працювати в команді, сформували відповідальне відношення до роботи, набули упевненість у власних силах. Все це дозволило їм бути затребуваними на ринку праці, знайти себе у професії, успішно будувати кар’єру, впроваджувати знання та уміння у практику, бути корисними  не тільки організаціям та компаніям, в яких вони працюють, але й суспільству в цілому.

Наші випускники із вдячністю згадують НТУ «ХПІ» та кафедру, на якій вони отримали диплом соціолога.

 Гільда Наталія, менеджер по роботі з клієнтами інтернет-магазина «Грин-маркет», випускниця 2016 р..:

«Навчання за спеціальністю «соціологія» та участь у заходах, які були організовані кафедрою, навчило мене багато чому, що дуже важливо в моїй сьогодняшній трудовій діяльності: взаємодіяти з різними людьми, розуміти їх, уміти донести їм свої ідеї».

 

Петухов Максим, інспектор  відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної полиції у м. Харків. Випускник 2015 р.:

«Високий рівень професіоналізму, позитивність, відкритість, чуйність та добрий настрій – це головні риси викладачів кафедри соціології та політології. Лекції з цікавими прикладами й доступними поясненнями дозволили легко і з задоволенням засвоювати матеріал по професії».

 

 

Трохимець Аліна, головний спеціаліст по прийому громадян підрозділу прийому громадян відділу соціальної адресної допомоги Управління соціального захисту населення Харківської райдержадміністрації. Випускниця 2015 р.:

«Знання, отримані в процессі навчання за спеціальністю «Соціологія», дозволяють мені успішно працювати з великими обсягами інформації, застосовувати у своїй роботі різноманітні технології роботи з людьми, орієнтуватися в сучасному законодавстві, контролювати та підвищувати ефективність і якість обслуговування клієнтів».

 

Гераськіна Олена, аспірантка кафедри социології та политології НТУ «ХПІ». Випускниця 2014 р.:

«Обираючи професію соціолога, я розуміла, що вона дає широкі можливості для розвитку та самореалізації, необмежений простір для наукової діяльності. Наші випускники можуть легко конкурувати з випускниками економічних, психологічних, юридичних професій. Зараз я продовжую поглиблювати свої знання з цієї спеціальності, навчаючись в аспірантурі».

 

Безсиний Михайло, Account Manager Black Hole Recordings B.V. Випускник-бакалавр 2014 р.:

«Працюю у сфері інтернет-маркетингу, де, звісно, знання, отримані за спеціальністю «Соціологія», грають важливу роль. Займаюсь  рекламою в интернеті, в соціальних мережах, де важливо знати свою аудиторію, уміти складати социальный портрет нашої аудиторії, щоб успішно здійснювати рекламну діяльность».

 

ВИПУСК 2013 р.

Роботодавцями для випускників виступили: КП «Вода», ПАТ «Мегабанк», ПАТ «Ощадбанк», Управління з соціального захисту населення Харківської області та інші державні і комерційні організації. Випускники в цих організаціях працюють у якості специалістів по роботі з персоналом, по роботі з документацією, по роботі с клієнтами, по роботі з соціально незахищеними верствами населення.

ВИПУСК 2014 р.

Роботодавцями для випускників виступили: Управління праці і соціального захисту населення, Штаб політичної партії «БПП», IT компанія CHI Software, НТУ «ХПІ» та інші державні й комерційні організації. Випускники в цих організаціях працюють в якості спеціалістів по роботі з населенням, по роботі з громадськістю, а також в якості PR-менеджера, HR-менеджера, деякі з них стали стажистами-викладачами та аспірантами.

ВИПУСК 2015 р.

Роботодавцями виступили: Управління патрульної полиції, Управління праці та соціального захисту населення, IT компанія, рекламне агентство та інщі державні і комерційні організації. Випускники в цих організаціях працюють в якості спеціалістів по роботі з громадськістю, по роботі з населенням, по роботі с персоналом та замовниками, маркетологами.

ВИПУСК 2016 р.

Випускники працевлаштувалися у сфері е-комерції, у будівельній компанії, у військових структурах у якості специалистів по роботі з клієнтами, по роботі з персоналом, по просуванню товарів.

Comments are closed.