Олімпіада ACM ICPC

13.04.2019 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (ACM/ICPC).

Протягом останніх кілька років НТУ “ХПІ” є базою для 2-х потужних ЗВО Харкова, що здійснюють підготовку фахівців комп’ютерного профілю, а саме:

  • Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
  • Харківський національний університет радіоелектроніки

Програма заходу.

  • 9:00-19:20 – Реєстрація учасників (при собі мати підписану анкету та студентські квитки). Навчальний корпус №2, аудиторія 105.
  • 9:20-9:40 – Вітальне слово організаторів та інструктаж учасників
  • 9:40-10:00 – Розміщення учасників по аудиторіях
  • 10:00-15:00 – Розв’язання завдань олімпіади
  • 15:00-15:30 – Закриття олімпіади і підведення підсумків

Наши спонсоры:

Cloud Works – продуктова IT- компанія, яка займає лідируюче місце в світі в області рітейлу.

Продуктами, розробленими в нашій компанії, користуються замовники в США, Японії, Канаді, Мексиці, Бразилії, Англії, Франції…

Ми постійно розвиваємо наш продукт, завжди намагаючись бути в авангарді новітніх технологій. Є Microsoft, Google і Apple партнерами.

Ми створюємо проекти повнофункціональними і зручними на різноманітних платформах згідно з новими тенденціями в світі розробки.

Cloud Technology і Big Data вже давно є невід’ємною частиною наших проектів.

Більше 15 років компанія Cloud Works є базою для навчання і розвитку студентів, спрямовуючи їх в успішну професійну життя.

Робота в нашій компанії дає можливість застосовувати отримані знання на практиці при створенні нових і потрібних IT-продуктів.

It-univer for students – соціально-орієнтований освітній проект. В рамках проекту проводяться відкриті заходи для студентів IT-спеціальностей: лекції, онлайн трансляції, воркшопи.

Наші спікери- провідні фахівці IT-сфери та вищої технічної освіти як України, так і зарубіжжя.

Контакты: olymp.khpi.icpc@gmail.com