Перезарахування результатів неформальної освіти

Шановні студенти!

Деканат КН факультету вітає Вас із закінченням навчального процесу у цьому нелегкому семестрі та з початком сесії. Бажаємо Вам доброго настрою, відповідального ставлення та, звичайно, гарних оцінок.

Під час карантину багато викладачів рекомендували Вам проходження онлайн курсів в якості додаткової самоосвіти. Для цього НТУ “ХПІ” подавав заявки до провідних міжнародних сервісів дистанційної освіти та отримав безкоштовний доступ від сервісів Coursera, Academia ORACLE, Prometheus.

В разі успішного проходження курсів, які відповідають повністю або частинам дисциплін які у Вас викладаються в цьому семестрі (навіть якщо ці курси ніхто Вам і не рекомендував, а Ви самі їх знайшли), Ви маєте можливість перезарахувати частину курсу – тобто отримати додаткові бали до екзамену!!!

Для цього необхідно подати викладачу заяву, а також копію сертифікату та прінт-скрін з відомостями про результати навчання. Викладач, який є екзаменатором з дисципліни на яку Ви прагнете отримати додаткові бали призначить Вам офлайн чи онлайн співбесіду, для того щоб перевірити рівень засвоєних знань та відповідність темам курсу, на основі результатів цієї співбесіди та доданих копій документів викладач визначає скільки балів Вам зарахувати додатково (може навіть взагалі зарахувати весь екзамен).