Студентська олімпіада з “Інформатики”

Згідно з наказом № 1506 Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2014 року “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році” на базі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (НТУ “ХПІ”) 20-23 квітня 2015 року проводиться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки “Інформатика” та спеціальності “Інформатика” серед студентів старших курсів класичних університетів, педагогічних університетів і технічних ВНЗ України.

Для участі в олімпіаді запрошуються переможці I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Вашого навчального закладу в галузі застосування комп’ютерних технологій з активним використанням програмування. Дозволяється участь декількох студентів від одного ВНЗ.

Учасники олімпіади повинні надіслати заявки ВНЗ до оргкомітету не пізніше ніж 15.03.2015 (форма анкети наведена у Додатку Б). При реєстрації необхідно мати оформлене відрядження від ВНЗ, студентський квиток та паспорт (або документ, що його замінює). Студенти-учасники олімпіади розміщуються в гуртожитках НТУ “ХПІ” безкоштовно.

Більш детальна інформація щодо умов та термінів проведення олімпіади наведена у Додатку А.

У разі виникнення запитань можливо звертатися до:

  • заступника голови оргкомітету Куценка Олександра Сергійовича (kuzenko@kpi.kharkov.ua);
  • відповідального секретаря Безменова Миколи Івановича (bezmenov@kpi.kharkov.ua);
  • технічного секретаря Марченко Наталі Андріївни (nmarchenko@kpi.kharkov.ua);
  • або за телефоном (057) 707-61-03.