«Візуальна математика» для школярів від кафедри ПІІТУ

25 жовтня в рамках проекту «Осінні канікули з Політехом» доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління Юлія Сергіївна Литвинова провела для школярів майстер-клас «Візуальна математика».


Сфера наукових інтересів к.т.н., доц. Ю. С. Литвинової лежить в області математичного моделювання. Звичайно, школярам ще складно сприймати вищу математику, тому майстер-клас був присвячений технології майбутнього, яка вже активно використовується в усьому світі – 3D-друку. Під час майстер-класу Юлія Сергіївна розповіла дітям про різні технології 3D-друку, а також області її застосування: автомобіле-, літако- і приборобудування, медицину, будівництво та архітектуру.

Найбільше юних слухачів здивувало, що найпростіший спосіб отримання тривимірної 3D-моделі – це опис об’єкта за допомогою математичних функцій. Юлія Сергіївна показала учням надруковані 3D-моделі, чия конфігурація була задана за допомогою R-функцій.

Завдяки цікавому і наочному майстер-класу школярі переконалися, що математика – це не тільки нудні обчислення, а й основа для технологій майбутнього.